Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Most veszünk meg egy 35 nm-es...

Most veszünk meg egy 35 nm-es panellakást, és nem tudom hogy an alakítsam át, hogy minél tágasabb és kényelmesebb legyen. Tudnátok ötleteket tippeket adni, vagy esetleg netcímeteket ahol tudnék nézelődni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 09:11
 1/10 A kérdező kommentje:

Színválasztás ,gardróbmegoldások, formák stb....

érdekelne

köszi :))

2008. jún. 12. 09:12
 2/10 anonim ***** válasza:
én mindent egyterünek csinálnék, csak a fürdö ami külön lenne. a fürdö pedig egyben a wc-vel mert így is egy plussz fal sporoltok. aztán a többi mind egy légtér a konyha meg az egyszoba is, elötér nélkül. na így lesz helyetek.
2008. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyetek fel sok tükröt :) Az optikailag tágítja a teret!
2008. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Húú köszi elgondolkodtató :))
2008. jún. 13. 07:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Világos színeket használjatok és a tükör az jó megoldás, valamint az is jó ha minden egyben van, esetleg tolóajtóval, függönyökkel tudjátok elválasztani a teret ha nagyon akarjátok, illetve lehet olyat hogy az ágy az ilyen magasított, vagy hogy is hívják mint az emeletes ágy, csak alul nem ágy van, hanem szekrény, tehát mintha mégegy szint lenne a szobának egy sarkában/oldalán, aminek nem kell túl magasnak lenni, mert csak aludni jártok fel, így alul lehet hely a szekrénynek, vagy nappali szerűségnek. Láttam ilyet egy ismerősnél, fából volt megcsinálva és még jól is mutatott. Meg nyílván praktikus polcok és akasztók kellenek mindenhová. Esetleg olyan asztal ami sarokba való, így azt is jobban ki tudjátok használni, vagy sarokpolc. Olyan asztalkát vegyetek ami kicsit de szétnyitható, így ha mégis jönnek szülők vagy ismerősök, akkor egy kis gyors átalakítással tudtok együtt enni, de a mindennapokban nem zavar, kettőtöknek elég. Más most nem jut eszembe.
2008. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsokat
2008. jún. 15. 08:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 34 nm-es lakásom volt.Fürdő,wc egyben.Előszoba kisfolyosó,konyha,20nm-es szoba.A szobára harmonika ajtót tettem.Az előszobába beépített szekrény+fogas cipősszekrény.Konyhába szintén beépített szekrény is volt a kisméretű konyhaszekrényen kívül és szétnyithatós asztal.Mindenkinek teszett a lakásom.A szobába javasolnám az áthidalós szekrénysort.Az áthidaló (nekem is van a jelenlegi kisszobámban)alá szétnyitható,ágyneműtartós,kanapém van.
2008. jún. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszomat kiegészítve,azért nem javasolnám az 1terűséget,mert ugye azért főzni is kell és az ételszag,különösen pl.hússütés,palacsinta sütésnél nem a legkellemesebb.Konyhámon is volt ajtó,amit becsukva a szobát a kellemetlen szagoktól megvédte.62-éves mami vagyok és ez csak javaslat.
2008. jún. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Mi a pici panel konyhánkból kibontottuk a pici kamrát, amivel nagyobb lett a konyha és olyan konyhabútort terveztem magamnak, amiben mindennek pontosan le van mérve a helye, és majdnem a mennyezetig be van építve. Nagyon szeretem. Ugyanígy terveztem a folyosóra is egy mennyezetig érő gardróbszekrényt, ami elrejt a télikabátoktól a létráig mindent. Ezzel sok helyet ki lehet használni. Biztosan drágább megoldás, mint készen bútort venni, de hidd el, hogy megéri. Az interneten sok jó ötletet találhatsz a bútort árusító cégeknél, pl. Ikea, Kika, és ha van időd, bútorboltokban nézelődve is lophatsz jó ötleteket, a prospektusokat pedig haza is viheted. Jó munkát!
2008. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Az én lakásom is 35nm-es, nem tudom, hogy neked milyen. Nálam egyszoba+étkező+főzőfülke volt. Az étkezőt átalakítottam félszobának és begipszkartonoztam az ajtót (mert egybenyílt a szobával), így az előszobából lehet csak a félszobába menni. Tulajdonképpen lett egy másfélszobás lakásom. Nálam a szobában sárgák a falak, fehér a plafon, a félszobában (lányomé) rózsaszín falak fehér plafonnal. A főzőfülke bézs színű csempét kapott és bordó járólapot, ugyanígy az előszoba is, de ott maradt a fehér fal. A fürdőm világos rózsaszín lett szintén bordó járólappal.
2009. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!