Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek nem baj ha fésülkö...

Szerintetek nem baj ha fésülködő asztal van az íróasztal helyett?

Figyelt kérdés
Beépített fésülködő asztalom van ami felett egy kinyithatós szekrény van felette amiben a ruháim találhatóak meg valamint a beépített fésülködő asztal alatt egy szekrény van amin a magazinjaim vannak valamint a fehér lapok . Mellette van egy nagy szekrény ami akaszthatós és felette szintén van egy kinyithatós szekrény ami a ruháim vannak. Tehát nekem az úgy mond "íróasztalos" dolgok az egy külön nagy szekrénybe vannak amin a tetején a könyveim vannak a nagy kinyithatós részbe szintén ruháim alatta van két fiók az egyikben a fehér neműim a másik az "íróasztalos " dolgaim. De úgy se kell leckét írnom mert azt az ágyamon is meg tudom írni és tanulni is másnapra az ágyamon.Szerintetek nem baj ,hogy nincs íróasztal? Ja és nem is lehetne mert a fésülködő asztalon a sminkjeim a fésűim az ékszereim stb meg található amit nem tudok máshova rakni.
2013. márc. 28. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Abszolút nem baj, mert én meg az ebédlőasztalon gépezek, mert nincs íróasztal, és mivel nem igazán férne el, nem is szeretnék. Egy csomó embernek nincs külön ilyen meg olyan asztal, van egy vagy két asztala, és mindent azon csinál.
2013. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Még várom a válaszokat ,hogy más szerint is így van e .
2013. márc. 28. 16:56
 3/8 anonim válasza:
Én ha választhatnék igazából fésülködő asztalt tennék. Sztem az tök jó. Íróasztalra már igazából nincs is szükségem, mert nem járok suliba, bár a gép miatt muszáj lenne egy íróasztal is, de azt akkor így másik szobába tenném be, akár a nappaliba mondjuk. Régebben sem íróasztalnál tanultam hanem én is ott ahol kajálni szoktunk. (jo nagy az asztal) :D de sose zavart, hogy nincs.
2013. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben . Várom a többi választ.
2013. márc. 28. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam fordítva van, az íróasztalomat használom fésülködőasztalnak.

Szerintem teljesen rendben van a dolog:)

2013. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben értem ,köszönöm.
2013. márc. 29. 11:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt kislány koromban, nincs ezzel gond.
2013. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

úgy jó, ahogy Neked jó.


ha azt mondanánk, hogy nem jó, vagy nem divatos, akkor kidobnád?

gyerekes ...

2013. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!