Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Üveg íróasztal?

Üveg íróasztal?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy üveg író-/szgépasztalt, de csak rendelni tudom ('500 km-re lakom). Még sosem volt ilyenem, ezért nem tudom, mennyire stabil, tartós, esztétikus (élőben is). Valakinek volt már ilyenhez szerencséje? Tudna írni néhány hátrányt, esetleg előnyt, hogy nyugodt szívvel tudjam megrendelni (vagy ne)?


(Egyébként erről lenne szó

[link] )


2013. márc. 24. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az ujjlenyomatok miatt nem jön be az üvegasztal, sosem lesz igazán tiszta látszata, ha használatban van. Húzgálod rajta a dolgokat, akkor könnyen megkarcosodhat stb.

Egyébként egy dizájnos darab, nekem tetszik, azt viszont neked kell eldöntened hogy vállalod-e a velejáró macerát.

2013. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Borzasztóóó!Most is éppen az üveg íróasztalomnál űcsörgöm és utálom!:"D Tényleg könnyű megkarcolni,állandóan poros,naphosszat törölgetheted és akkor is ugyanolyan poros lesz...én már bánom...:D egyébként nagyon szép és elég stabil.az enyém 5 éves és kutyabaja pedig kihasználjuk rendesen.:)
2013. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mások is efféléket mondtak, úgyhogy maradok a hagyományosnál. Majd egyszer, ha gazdag ember leszek, és váltogathatom az asztalaimat, kipróbálom :))

Köszönöm a válaszokat! kellemes ünnepeket :)

2013. márc. 29. 23:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!