Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miből és hogyan fogom berendez...

Miből és hogyan fogom berendezni új lakásunkat?

Figyelt kérdés
Nemsokára új lakásba költözünk, nem így terveztük, de sajnos így alakult. Viszont egyetlen árva vasunk sem marad az illeték kifizetése után. Bútorunk semmi, nulla. Egy gáztűzhelyünk van, talán egy hűtőt tudunk szerezni és ennyi. Lányomnak van két szekrénye, ahová az Ő ruháit berakom és ennyi. Ja, és egy ágy, és egy étkező asztal székekkel. De sem szekrényünk, sem fürdőszoba bútorunk, sem függönyünk nincs. Ezek horribilis összegek ha egybe rakom őket, és teljesen ki vagyok amiatt, hogy soha az életben nem fogom berendezni a saját lakásunkat. Annyira drága minden, akármit nézek. Egy normális szekrénysor 80ezer ft. A földről fogunk öltözködni? Hú, kemény lesz, nem tudom, hogy honnan tudnék bútorkat szerezni, legalább átmenetileg. Van olcsó bútoráruház, ahol be lehetne szerezni néhány holmit?
2013. febr. 14. 18:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem azért írtam ki a kérdést, hogy sírjak, hogy nem marad pénzem kajára, hanem hogy egy komplett lakást hogyan rendezzek be úgy, hogy ebből még ennem innom kell, a családommal együtt.
2013. febr. 14. 20:27
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de egy lakást a meglévő, Általad sorolt dolgokon felül (az sem mindegy, mekkorát) 100 E alatti összegből probléma nélkül be lehet rendezni, ha PÉNZÉRT, használtan veszed a dolgokat, és ezen felül még ingyen is lehet bútorokat szerezni, ezért állunk itt értetlenül.
2013. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Tenke Zsanett válasza:
100%

Szia!

Én is voltam már hasonlóan rossz helyzetben. Én adtam fel hirdetést ingyen elvihető rovatban, hogy keresek albérletbe bútort, szőnyeget, stb. Hidd el rengeteg jó és segítőkész ember van és szinte azonnal jelentkeztek, hogy van ingyen elvihető bútoruk stb,csak a szállítást kellett megoldani. Kaptam így már kenyérsütőt is és ami még nagyobb öröm hogy adtam is így én is már amikor volt rá lehetőségem. Próbáld meg a hirdetési felületeken megnézni,keresni ingyen elvihető dolgokat, és adj fel hirdetéseket is! Szerintem a mai világban már az sem ciki,ha a tavaszi lomtalanításkor körülnézel,mert iszonyatosan jó dolgokat kiraknak emberek,mert egyszerűen nem kell nekik és nem akarnak költeni az elszállításra sem. Pl. Budapestet érdemes körbejárni lomtalanításkor. Remélem segítettem. Sok szerencsét! üdv. Zsani

2013. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ágy,tűzhely,asztal székkel van,ennyi a legfontosabb kb.

Hűtőt 10-ért veszel használtan,vatera-teszvesz,ott bútor is van elég sok,megnézed mik vannak a közeledben,szépen apránként veszed meg.

Mosni eleinte jó a kádban is,pepcs,de automatát 15-ért veszel (most vettem,használtan,alig fogyaszt vmit).


Megoldható az,ne aggódj.

2013. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mosógép és gáztűzhely az van, meg étkező asztal. de sem szekrény, sem más dolog nincs. enni mosni már tudunk:))
2013. febr. 15. 10:08
 16/16 anonim ***** válasza:
Majd hónapról hónapra szépen berendezitek. Miért akar mindenki mindent azonnal? Másnak sem telik azonnal mindenre. Szépen összespóroljátok és garantálom hogy egy év múlva már a főbb dolgok meglesznek. Ettől kevesebb jövedelemből is be lehet rendezni. Spórolás a kulcsszó!
2013. febr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!