Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Segítesz berendezni a házamat?

Segítesz berendezni a házamat?

Figyelt kérdés

Szóval elterveztem, hogy mit hogy rendezek be. Fiatal szülők vagyunk, most vásároltunk lakást. Modern stílusba szeretném, van plusszba ötletetek? Eddig itt tartok:

Nappali: Fekete kanapé középpen, vele szembe falon fekete tv. Kanapé mögött fekete nagy ruhásszekrény, amin egy tükör is van. Padló laminált, világos. A fal ilyen barna, mint a képen a két barna csík: [link]

Szőnyeg fekete vagy fehér? Függönyök? Gondolkozdam fehéren és rá fekete madzagfüggönyt meg a falra tükörcsempéből picikből így elszórva.


Hálószoba: söt-tbarna-ezüst áőgy, sötétbarna-ezüst-fehér éjjeliszekrények. ágy fölé nem lehet semmit, mert ablak van. szőnyeg milyen? egyéb valami, virágok? virágok?


gyerekszoba fehér-rikító zöld, ezüst szekrények, fehér gyerekágy, rikítózöld fal jó? szőnyeg fehér, enyhén csillámos, bolyhos. függöny?


egyéb ötlet?



2012. okt. 19. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nappaliba kristálycsillár szép volna, de modern. Festmények, párnák sem rontanának a képen. Szerintem a fehér és fekete mellé válasszatok ki még egy színt, ami kicsit dob rajta. Ezt elég kiegészítőkben bevinni. Valamint nekem nagyon tetszik a régi és modern keveréke, így elegáns a díszléc a falon vagy plafonon. Gyerek mellett a praktikumot se felejtsétek el, fehér szőnyeg tisztítása macerás, akkor inkább fekete.
2012. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló! Ez nagyon jó ötlet! A kristálycsillár helyett olyanra gondoltam, amit minden mennyezeti lámpára rá lehet tenni, kör alakú és rengeteg függő lóg le róla, amiket kövek, flitterek borítanak. Én az átlátszó köveset szeretném, ez árba jobb, mint a kristálycsillár, de mégis hangulatos. 6-7 ezer forint körül szokott lenni. Nem tudod, hogy hívják ezt, mert rákeresnék interneten!

Nappaliba barna párnákat gondoltam, ami megegyezik a fal színével, de mégis mindegyik párna más borítású. A hálószobába még be lehetne csempészni bordót, függönyöknek, ágyneműbe, esetleg a szőnyegbe. Képeket nem tudom hová tegyek. Ott az az elképzelés, hogy mondjuk 3-4-5 darab, ami egymás mellett és kiraknak egy képet, vagy ilyesmi.

Egyébként igazad van, de ő még csak bébike, úgyhogy mászásra lesz neki :)

Köszönöm ezt a választ, hasznos volt számomra, még várok ötleteket!

2012. okt. 20. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hívják, de tudom mire gondolsz. Az is jól néz ki. Biztos szép lesz a házatok!
2012. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom írták-e de szerintem a nappali fekete-fehér komorságát néhány színes párnával kellene feldobni :)


Mondjuk lehet nem neked való tanácsokat adok, mert nekem pont az ellentéte az ízlésem :) Otthonos, meleg színek stb :)

2012. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én azt mondom hogy igazad van a fekete fehér szín mostanában elég divatos de nagyon nehéz otthonossá tenni mert inkább irodai hangulatú lesz a szoba tőle de ez a te döntésed nem szeretnélek lebeszélni róla de ez így van
2012. nov. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!