Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szobába szeretnék díszítést,...

Szobába szeretnék díszítést, segítesz?

Figyelt kérdés
Szeretek rajzolni,és festeni.és ilyen dolgokat szeretnék a szobámba. De melyek azok a dolgok,amelyek pozítiv hatással vannak az emberekre,és a gondolatokra? Segítenél? Előre is köszi,valamint melyek azok a színek,amik pozitívan hatnak?! :)
2012. márc. 31. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Most ide mit kellene írnunk? Hiába mondunk pozitívan ható dolgokat ha neked az nem tetszik vagy nem tudod lerajzolni... Ezt szerintem neked kellene eldöntened hogy mi felé húz a szíved.
2012. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

olyan dolgokat kértem,amil jól hatnak a gondolkodásra...

lehet h nem tetszenének,amiket ajánlatok,de érdekelnek,hogy niket tanácsoltok,még ha nem is tetszenének.de amúgy általába nekem minden tetszik..

és mindent letudok rajzolni,amit akarok! Köszönöm a negatív válaszod!

2012. márc. 31. 19:18
 3/5 Kerria ***** válasza:

gondolkodásra ható dolgok mindenkinél más: én egy természetképen is tudok gondolkodni, vagy egy eseményt ábrázolón is.


Nem tudom mennyi idős vagy, de egy szép akt jellegű kép is lehet ízléses, elgondolkodtató.


Szerintem olyan dolgot rajzolj, amit Te szépnek, jónak gondolsz, vagy csak tetszik.


Én kisebb koromban rengeteg ruhát rajzoltam, különböző stílusokban.

2012. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
virágok, bármilyen mennyiségben, mert ha csak 1-2 van az ízléses de ha tele nyomatod vele s zobát az is hangulatos :)
2012. ápr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos valóban neked kellene elsőkörben kitalálnod, hogy mi az ami megnyugtat- természet, állatok vagy geometriai alakzatok esetleg a kedvenc rajzfilmfigurád :) mert mi hiába írjuk le, hogy pillangók, ha te nem szereted őket. Nemrég akadtam rá erre a blogra, amit egy szobafestő és egy lakberes csaj csinál, adnak ötleteke mintára is és megvalósításra is. sok sikert!

[link]

2012. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!