Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Holnap mosószer vásárlás!...

Holnap mosószer vásárlás! Segítesz?

Figyelt kérdés
Eddig arielt használtam, de ennek vége! nem fogom a reklámköltséget fizetni... ráadásul nem is annyira nagy cucc. Nagyon sokan irjátok itt az Aldiban kapható Tandilt-t, hogy nagyon jó. Szerintetek milyen?
2012. jan. 16. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Én már 10 éve azt használom,(régen a lányom Németországból hozta). Sokkal jobban szeretem,mint a márkás mosószereket.

A többi nem éri meg az árát.

2012. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 16. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt használom jó ideje. A fehérekhez való és a színesekhez való is jó. Bár hozzáteszem, nekünk igazán koszos (sáros, olajos, stb.) ruháink nincsenek. A gyerek ruháiból viszont kiviszi a foltokat.
2012. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be a Tandil, maradtam az Arielnél. Annyival kevesebb kell, hogy jobban jövök ki vele. Nekem az olcsóbb mosóporok egy kicsit is problémásabb foltnál semmit nem használtak.
2012. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmivel sem kell kevesebb Arielt használni,mint Tandilt!

A hatása pedig nem jobb.

2012. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én tomit vettem a tescoba a 6 kgs akciós
2012. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Lidl-ban veszek LEL mosóport 9kg, 1,900Ft.
2012. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvettem a Tandilt! a szinesekre való folyékony akciós is volt.
2012. jan. 17. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!