Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek melyik mosószer vált be...

Kinek melyik mosószer vált be a legjobban? Melyik a "kedvencetek"?

Figyelt kérdés
Én egy ideig bioponnal mostam ... Nem rossz, sőt, az árához képest nagyon is jó, viszont sokszor éreztem azt a színes ruhák mosását követően mintha nem lenne tiszta a ruha. Most ariel-t használok, (mosópárnácskákat) viszont az meg mint tudjuk, meglehetősen drága, bár szerintem az egyik legjobb mosószer ... Most kaptam nem rég ajándékba egy másik fajtát, wash taps, ez a neve, mivel elfogyott most minden színes mosóporom, így ezt használom, mivel a karácsony környékén lenulláztuk magunkat. :) Ti mit használtok? Szerintetek melyik a legjobb ami árban is elfogadható? Leginkább folyékony mosószerre gondolok!
2012. jan. 3. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
az Aldis Tandil nagyon jó! mint porban,gélben, árban :)
2012. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persil, kiváló!
2012. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nálunk Bonux van
2012. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ariel, de semmiképpen nem párnácskás, mert az drága. Vegyél mosóport vagy mosószert, amit tudsz adagolni, és az ajánlottnak a harmadával moss, esetleg a felével. Átlagos szennyezettségű ruhákra bőven elég a harmad, és ha utánaszámolsz, így még olcsóbb is, mint a gagyik.
2012. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lidl: LEL 9 kiló 1,900Ft
2012. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

TOMI Mandulatej vagy Japánkert!(gél)

Bár utóbbi elvileg fehér ruhákhoz van én a színesekhez is azt használom.

Semmi pénzért nem állnék át más mosószerre. :)

2012. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amire kupon van vagy akciós, és kizárólag folyékonyat. Tomit, Arielt, Persilt. 5 kg ruhához szoktam 60 ml-t, fél adaghoz 30 ml mosószert és ecettel öblítek. Tiszták a ruhák, mert nem dolgozunk koszos helyen. Ha a gyerek ruhájára folt kerül, azonnal kimosom a foltot vagy öntök rá folttisztítót.
2012. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi ezeket a greenhand cuccokat használjuk :

[link]


Nagyon jó hatásúak, és nincs bennük töltőanyag, nagyon tömény kiszerelésűek, kiadósak.

2012. jan. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem a Wash Taps folyékony mosószer jó vállasztás én is ezt használom kevés kell bellőle és nem tul drága.

[link]

Van belőle color és white is. Mostmár van mosópor is, de még nem próáltam mert én inkább a gélt használom.

2014. jan. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!