Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti hol vettétek a pároddal...

Ti hol vettétek a pároddal közös franciaágyatokat, és mennyire bírja a strapát?

Figyelt kérdés
Ikea? Praktiker? Tesco? Ti hol vettétek jelenlegi franciaágyatokat? Szakadt már le? Tört össze? Mik a tapasztalatok? Hol tudnánk tartós, jó minőségű de olcsó ágykeretet és matracot venni? Milyen fából készült minimal stílusú franciaágyak a divatok mostanság?

2012. júl. 22. 02:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Tesco? viccelsz, ugye? Praktiker? tudtommal az barkács, és nem bútor áruház...


nos, nekünk nincs ágyunk, csak matracunk van, mert mindketten elég súlyosak vagyunk, és nem mernénk megkockáztatni, hogy egy heves este folyamán a földön kössünk ki :)

a matrac az Ikeából való, már 6 éve bírja a gyűrődést. ajánlom nézz szét a honlapjukon, vagy menj el az áruházba, ki is tudod próbálni őket.

nekem ez az egyik kedvencem : [link]

és ez is nagyon jól néz ki sztem: [link]

2012. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
régi ágyunk összecsukható ikeás volt. az nem bírta sokáig eltört és alá kellett támasztani. :D nagyon sokat nézelődtem én is. az ikeás ágyak és matracok elég jók aztán végül csak matracot vettünk az ikeában. ágyat meg apukám meg a párom csinált zártszelvényből úgyhogy az tuti nem szakad le. ha venni kellett volna tuti ikeásat vettem volna megint (persze nem összecsukhatót hanem normál keretet)
2012. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Möbelix-ben vettem franciaágyat, amit a macskámon kívül csak én bitorlok. Meg vagyok vele elégedve.
2012. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!