Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöttél össze a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttél össze a pároddal?

Figyelt kérdés
Az se baj ha nincs, meséld el az eddigi összes barátoddal/barátnőddel való összeismerkedést. :D Ki kezdeményezett? Hogyan kezdtek el alakulni a dolgok?
2012. júl. 19. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Táncoltam külföldön és ö vendég volt.Elhívott magával randizni és a második randi után már lefeküdtünk:)Azóta is együtt vagyunk.És már normális munkám van:)))
2012. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szelesoldier ***** válasza:
Interneten, külföldön voltam és én írtam neki. Sokáig leveleztünk e-mailben mert haza nem jöhettem. Azért is volt jó hogy csak így mert a levél miatt mindig volt aznapról egy kis beszédtéma nem úgy mint kukán ülni a 2. hét után az MSN vagy Skype előtt na meg jól megismertem még mielőtt megláthattam volna. Az első találkozás meg maga volt a mennyország, tökéletes volt minden. Február vége óta elválkaszthatatlanok vagyunk :D 22/F
2012. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!