Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöttél össze a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttél össze a pároddal?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mi minden történt veletek?

milyen programokat csináltatok?

mindig volt-e beszédtéma?

mennyi idő kellett?

A "közös hullámon", vagy az eseményeken múlik a dolog?


2010. jún. 6. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:

na akkor egy kis nosztalgia :)

amikor még az exemmel jartam, ő mutatott be minket egymásnak...aztan jartunk hármasban moziba és már akkor éreztem h hu de jó lenne.....aztan szakitottam a pasimmal...rá egy évre kb ismét elmentünk moziba igy harmasban asszem tesóm is jött velünk és aztan egy héten keresztül minden este órákhosszat skypoltunk :)

megbeszéltük h péntek este kimegyünk ...aztan taliztunk és az egyik szórakozóhelyen (discoban) összejöttünk....és azóta is együtt vagyunk :)

szóval a mozi a hatasos :Delőbb ilyen barati :D

sok sikert :)

2010. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A jelenlegi párommal jó haverok voltunk, majd miután szabad lettem, egyre több időt töltöttünk egy társaságban, megtudtuk hogy tetszünk egymásnak, és egyszer félrehívott, megcsókolt. Kb ennyi volt, azóta ugyanúgy barátokkal járunk el illetve néha kettesben utazgatunk a lakóhelyünk közelében. Beszédtéma mindig van mivel mindketten rettentően beszédesek vagyunk.


Exemmel pedig interneten ismerkedtem össze, eleinte sétálgattunk a városban, majd kb egy hónappal a személyes találkozás után megcsókolt, másfél évig jártunk, de ő nem volt túl beszédes ezért nem nagyon volt közös témánk, amit sajnálok...

2010. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mi melóba ismerkedtünk meg. aztán kiderült h egy suliba járunk. ez már a suli utolsó hetében volt mikor megismerkedtünk. aztán hát együtt jártunk vásárolni meg ide-oda. rengeteg mindenben hasonlítottunk. msn-en éjszakába nyúlóan fent voltunk és beszélgettünk. aztán kb 1,5 hónap ismerkedés után összejöttünk épp a vadasparkba voltunk, mikor megkérdezte hogy járunk-e? :). nagyon édes volt. nagyon sok élményünk volt már az elmúlt két évben és még mindig őrjítően odavagyunk egymásért :).

*

2010. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia:) Mindig szívesen emlékezem erre, Vele is mert mindig annyit kacarászunk a helyzeten:D


Szóval eléggé bonyolult volt, mert Ő a barátnőmnek csapta a szelet...miközben a barátnőm nem, de én viszont beleszerettem. Folyton cézásokat tettem Neki mivel egy társaságba járogattunk, hogy "jajj vedd le a szemüveget mert beléd szeretek":D és hasonlók...meg "véletlenül" megtartottam a számát..."véletlenül" felvettem messengerre és gitártanulási-tanácsokat kértem persze kamu volt:D aztán Ő is kezdett többet érezni irántam...folyton beszólt nekem, hogy mikor leszek a barátnője? (én meg azt hittem viccel)...Az a lényeg, hogy kb 4 hónapig kerülgettük egymást...(én nem akartam kiszúrni a barátnőmmel, mindig lekoptattam a páromat, hogy kísérje szépen haza)...aztán egy este leültünk egy padra...borzasztó kényelmetlen volt, mert mindketten tudtuk, hogy mit akarunk de egyikünk sem látta be:D ott nyekegtünk meg tőmondatokban felelgettünk egymásnak...aztán legalább 15 percig egyikünk sem szólt semmit...csak néztem a kék szemeit:D aztán végre megcsókolt:D huh! annál jobbat soha nem csókolóztunk:D akkor megfogta a kezemet és azt kérdezte, hogy "örökre" vele maradok-e? :D azt mondtam "igen"...és ennek már 3 éve:) (azóta a barátnőm is megbékélt:P)


Először nem volt közös hullámhossz, sőt mondhatom, hogy nem is szerettem igazán az első 3-4 hónapban. De manapság már nem tudnék nélküle élni...és minden nap egy kicsit jobban szeretem:)

2010. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
elmentem a barátaimmal iszogatni, remélve, h ott lesz egy srác akivel tetszettünk egymásnak, de semmi komoly, nem voltunk kettesben sehol és alig ismertük egymást. megtudtam, h a srác már elígérkezett egy házibuliba, ezért nem fog jönni,szóval kicsit lelombozódtam.egyszercsak megérkezett pár srác akiket az egyik lány hívott le, de egyiken sem akadt meg a szemem. aztán elkezdtem beszélgetni Vele, és olyan érzésem volt, h mindent el akarok mesélni magamról neki, és bárcsak örökké ott maradhatnánk, hogy őt hallgathassam...ennek már 1 éve:)
2010. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hú :)

A lányt 7 éve ismerem de sose beszélgettünk kettesben - közös a baráti társaságunk is.

3-4 éve alig láttam majd egyszer összefutottunk a városban ráköszöntem visszaköszönt - felvettem facebook-on, írtam neki, (azért mert más városban dolgozok hétköznap nem volt más lehetőség) És első nap után megvolt az összhang, 2. nap után kölcsönös semmihez se fogható szerelem - 4 nap után tali - első talin csak egy sétát terveztünk - 20-01 ig beszélgettünk, egy padon ülve, az életünkről, mi minden történt a suli óta -meg ilyenek - és első randi alkalommal meg is csókoltuk egymást - azóta is boldogan éldegélünk :) soha nem éreztem még magam ilyen jól egy kapcsolatban


22F / 21L

2010. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a barátomat neten ismertem meg és megbeszéltünk egy talit.

Azt mondta msn-en h elvisz vmi teaházba mert azt ajánlották neki , de az a teaház már nem is létezett :D:D jól megszívatták :D aztán kikötöttünk egy kocsmába :P

Annyira gáz volt neki h a mai napig nem szeret rá emlékezni, én viszont a vicces szitu óta imádom, mert tök jól kezelte le a helyzetet :) fél éve együtt vagyunk


21/L

2010. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Megtetszett, odamentem és azt mondtam: "Dugjunk, később mindent megmagyarázok!"
2010. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én ugy jöttem össze a barátnőmmel h épp sétáltak a parton a nővérével ,(ismertem mindkettöjüket) én meg ott voltam a csonakunknál. Köszöntek h szia , zavarunk ?

Mondom ááááh dehogyis .

kérdezték h mit csinálok én meg mondtam h elmék egy kicsit csonakázni már rég voltam.

kérdezték h jöhetnek e , mondom persze legalább lesz kivel beszélgetnem. :D beszáltak a csonakba és elindultunk .Jókat röhögtönk a a lány nagyon megtetszet akkor hogy ott volt elöttem és beszélt , sokszor nem is tudtam h mirről beszélt ,csak azjárt a feembe h milyen gyönyörű. :D egy óra mulva kiszálltunk a csonkból és mondták h jól érezték magukat.mondtam h én is .:D

amikor mentek haza gondolkoztam h megkérdezem h eljön e velem randizni . de elsőre nem kérdeztem meg hanem amikor elindultak utánnuk futotam és megkérdeztem h elönne e vlem szombaton valahova. És azt mondta h komolyan ?

mondom bocs h zavarba hozztalak.És mondta dehogyis épp nagyon örülök neki mi is épp azzon beszélgetünk a növéremmel h elhivjam e vhova. Elmentem hozzá és elvittem egy vacsorázni . :Dazután amikor megvacsoráztunk hazavittem és kérdezte tőlem h nem megyünk e el sétálni .:D mondtam h elmehetünk , lementünk a partra és egymást néztünk mondtam neki h lehet h megcsokolom és mondta h örülne neki és megcsokoltam. nagyonjó volt :D:D

aota is eggyüt vagyunk .:D

2010. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 évig voltam együtt barátommal, myvipen ismerkedtünk meg, és jómessze lakott tőlem, de egy igazi kisangyal volt, imádtam és sose untam meg...:D Aztán egy idő után elmúlt sajna a szerelem és beláttuk hogy nemjó a távkapcsolat...s most nagyon jól elvagyok a teljesen más stílusú mostani barátommal, akivel nemsokára egy évesek leszünk :) <3
2012. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!