Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöttél össze a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttél össze a pároddal?

Figyelt kérdés
Ki kezdeményezett,stb...kort,nemet írjatok és h mióta vagytok együtt és jól működik -e még a dolog
2012. febr. 24. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyet csinálni, de facebookon szúrtam ki. Tök ismeretlen volt, gondoltam próba, hátha... Dumálni kezdtünk, majd találkoztunk. A gond az volt, hogy akkoriban volt pasija. A pasiját viszont ismertem, egy igazi, világi b*zi. Nem volt nehéz totál ellene hangolni. Ez 2 hónapja volt, azóta együtt vagyunk, a pasija persze azóta nyomja nekem a zrikáló üzeneteket, de személyesen még egyszer sem keresett meg. Persze megértem őt is és aláírom, hogy ez egy igazi aljas húzás volt, de nem különösebben érdekel. Én boldog vagyok vele és ahogy látom ő is velem. Ennyi.


Én 22/F, Ő 18/N

2012. febr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egy hazafelé tartó buszon.

érdekes volt, mert két héten keresztül nézegettük egymást, majd egyik nap leült mellém és megkérdezte, hogy miért járok ezzel a busszal és miért nézegetem őt :P

ez után a beszélgetés után akárhányszor találkoztunk mindig beszélgettünk, volt olyan, hogy haza is kísért holott nem is egy településen laktunk (akkor, mert most már összeköltöztünk :)

19/L

2012. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egy társkeresőn ismerkedtünk meg már lassan 1 éve :) elkezdtünk dumálni,aztán randizni és hát ez lett belőle.

F 28 L 22

2012. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!