Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen műanyagablak márkára...

Milyen műanyagablak márkára esküsztök? Vagy ilyen kérdést nem szabad feltenni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Fel szabad tenni ilyen kérdést, de lehet, hogy az én válaszom nem fog tetszeni:

Ha teheted, ne vegyél műanyag ablakot! Megszűnik a házban a normál szellőzés, és elkezd penészedni a fal...nekünk itthon fa ablakunk van, és nagyon jó, most lett kicserélve ismét fára, és tényleg, van benne különleges üveg, ami nagyon jó.

Viszont van egy lakásunk, ahol műanyag az ablak, és az egész ház penészedik....alig tudunk mit kezdeni vele. És egy ismerősünk műanyag ablakra cserélte a régieket, és neki is penészedni kezdtek a falak, a házban.

2009. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A műanyag ablakokat preferálom, sokkal könnyebb tisztán tartani, mint a fát. Ez a szellőzéses dolog szerintem annyira nem igaz, mert amúgy is szellőztet sokat az ember, nem?

Amúgy én a minőségre esküszöm (Rehau)

2009. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velux. Tényleg egészségesebb a fa ablak, de ha penészesedik, az több dologtól is lehet. Pl. nem megfelelő szellőztetés, hőhidak, stb. Ez nem ilyen egyszerű, hogy ha műanyag az ablak, akkor már dobja is le a vakolatot...
2009. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de azt is mondják, hogy a faablakra lakkot meg egyebeket kennek, és attól a fa sem tud szellőzni.

A Műanyagoknál mi königet vettünk, az jó? Most az aluplaston gondolkodunk. erről a két márkáról vki tud vélemyényt alkotni???

2009. jún. 25. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
egyik sem!Vettünk egy nagyon drága üvegajtót! erkély ajtó!És 150.000ft volt. nemtúl nagy! nemjól csukodott,és bekelett állitani , ennek lekell pattintani az üveg mellet lévő kis beseket úgy lehet ,mert a műagyagot csak az üveg tartja! jó is lett de 3. csukásnál végigrepedt az egész!!!!Cserélhetük,ki és inkább kivettük tokostól és fából vettünk ugyan ilyet!Ennyit a műanyag ajtókról ablakokról!
2009. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ez milyen márkájú volt???
2009. jún. 26. 11:22
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem a legjobb műa. márka a Fenstherm és a Veka nekem ez a 2 van és a Fensthermet szeressük:D
2009. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a köningről vki vmi vélméynt tud alkotni? vagy tapasztalat???
2009. jún. 30. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!