Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Olyan sokba van a lakásunk...

Olyan sokba van a lakásunk beredezése . Minden egyes dologra gyüjteni kell hónapokat más is igy van? Vagy másnak rögtön van 1-2 millioja venni bele butort

Figyelt kérdés

hitelt mi nem veszünk fel. De amugy meg annyit kell 1 dologra is sporolni. tiszta nevetséges mert hűtő 100as mosogép 100as

ágy 100 as ha kifutja

mosogatógép100-as

sürő 100as körülvannak. ésakkor még nincs se konyhabutor se semmi.ezek eddig 500 ezer körülvannak és akkor még mindig hiányosak.Mi már mostköltözünk mert a házat meg féltsük otthagyni nehogy betörjönek mert szomszédok este kifigyelték hogy c..már nézegettek befelé este.Szóval nehé fa konyhabútort akarunk csinálni és hát 500körülvan. vagy az igényből veszünk le vagy többhónapon keresztül gyüjtünk rá. viszont nem nagyon adhatom le a konyhabutor igényét mert a ház mikor megyünk a nappali és van 2 oszlop meg hatalmas boltiv és rögtön a konyhabutor látszik


2009. jún. 19. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyilván más is így van ezzel. A fontossági sorrendet kell betartani, nyilván a hűtő és a mosógép kell. De pl mosogatógép nélkül ellehet lenni, lehet egy ideig matracon aludni stb. Konyhabútor természetesen kell, de ezt is sokan szép lassan csinálják meg, nincs semmi, ha 1-2 hónapig pl nincsenek még az ajtók meg, csak nyitott polcok stb (feltéve, hogy csináltatjátok és nem készen veszitek). Igazából még jó móka is. Mi annak idején úgy költöztünk be a lakásunkba, hogy hűtőn és mosógépen kívül semmink nem volt még, de már nem bírtuk kivárni, átmentünk az üres lakásba. Nagyon jó volt. Már 3 éve lakunk ott, és még mindig van mit vsárolni. Én se vennék fel hitelt ilyen dolgokra (meg másra sem).
2009. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi:)Azért ez jól esett hogy irtad hogy jümóka és hogy ti is igy mentetek be...Hát akkor majd megprobálom ugy felfogni hogy jómóka:)azaz egy előnyünk van ha erre tekintek jobban érzem magam hogy nincs hitel a házon. megtudtuk venni ugy hogy nem kelett segitség.
2009. jún. 19. 14:00
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez mekkora hülye kérdés, nyilván mindenkinek a keresetétől függ hogy mit mikor tud megvenni.

De hitelben igazad van, baromság felvenni.

2009. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
utólso!miért az én kérdésemet hülyézed le?vannak itt még hülyébb kérdések!ha nemtudsz a kérdésemre válaszolni hagyjál már engem békén!
2009. jún. 19. 17:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk vele. Sőt, már 9 hónapja lakunk az új lakásban, de még mindig volna mit szépíteni, átalakítani. Szerintem mire mindennel végzünk, addigra kezdhetünk újra festeni. :-) Minden hónapban veszünk valamit, aztán majdcsak kialakul. De elég lassan is haladunk, mert kisbabánk is van és szívesebben költök rá, mint a lakásra. Gondolj a végeeredményre és rögtön lelkesebb leszel! :-)
2009. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Kedves kérdező! Azokat is lehülyézem ne félj. Te meg ne itt sírjál ha nincs pénzed, jobban kellene spórolni vagy többet dolgozni. Nem tudom az ilyenek mint te mit várnak itt, majd valaki megsajnál vagy mi? Ébredj fel csipkerózsika.
2009. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utólsó!Én csak azt szerettem volna kérdezni az érdekelt hogy más is ilyen lassan halad e a házzal mint mi. na ebben mi a csipkerózsika?te nagyon beteg ember vagy !barom!
2009. jún. 20. 12:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nem hülye, aki nem érti, az a minősíthető!


Egyébként teljesen természetes, hogy lassan haladtok, de ennek is meg van a maga szépsége. A lakás ilyen fázisban tiszta álmodozás, rengeteget lehet rajta tervezni, ami egyrészt izgalmas, másrészt felelősségteljes. Gondolj arra, hogy tíz év múlva milyen büszkeséggel fog eltölteni titeket a lakásotok, amivel annyit fáradoztatok és ami a két kezetek munkáját dicséri!:-)

2009. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utólsó!Te nagyon kedves és jó ember vagy!köszönöm a megnyugtató választ!
2009. jún. 20. 16:54
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Tudod van egy olyan mondás addig nyújtózkodj míg a takaród ér. A tied eddig ért.
2009. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!