Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan számítják a hónapokat?

Hogyan számítják a hónapokat?

Figyelt kérdés
Miután megszületik a baba. Mert hallottam már olyanról, aki október 12.-én szült, és november közepén már a baba 3. hófordulóját ünnepelte...
2010. dec. 8. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi van??

A lányom 2009. március 8-án született, ergo ma 21 hónapos.

2010. dec. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! ha a babád mondjuk december 10-én fog születni akkor január 10-én lesz 1 hónapos. Február 10-én lesz 2 hónapos. De nem azt jelenti hogy január 10-én lesz 4 hetes is, erre gondoltál?
2010. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
:DDDDDDD 7forduló esetleg. érdekesen számol, az biztos...
2010. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló! Az én lányom is 2009. márciusi :)
2010. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1 hónap 4 hét. Tudom hogy nem pontosan akkor lesz 4 hetes, de ezt most hogy számolják? Én értem, csak azt nem, hogy hogy számíthatja úgy valaki, hogy a következő hónapban már 3 hónapos... am Shodeinde Dorka volt az.
2010. dec. 8. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem akkor szült! Sokkal előtte.


"Bár az elmúlt néhány adásban Shodeinde Dorottyát még nagy pocakkal láthattuk, a valóságban már hetek óta megszületett kisbabája. Mivel az eddigi részek nem élőben mentek, szó sem esett a kislányról. Így azonban, hogy Dorottya bekerült a legjobb 12-be, a dolog rövidesen napvilágra került."


Csak októberben jelentek meg erről a cikkek, amikortól élő adások voltak. Én úgy tudom, augusztus végén szült a "valóságban".

2010. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy okt 12-én szült? Attól hogy a tv-be akkor adták le a baba már korábban megszülethetett.

Szerintem senki nem számol így, ez valami tévedés lehet.

2010. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dorka augusztusban szült,attól hogy mi csak októberben tudtuk meg!
2010. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak a február 4 hetes. Az összes többi hónap 30 vagy 31 napos, azaz kb 4 és fél hétből áll. A hónapokat úgy számítják, hogy aki január elsején született, az február elsején egy hónapos, március elsején két hónapos, és így tovább. Ha valaki nem így számol, akkor azt el ne árulja teszem azt, a gyerekorvosának, mert elég hülyén fognak rá nézni. :-)))))
2010. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a február 28 napos! Nem a hetet kérdeztem, de mind1. Köszi a válaszokat.
2010. dec. 12. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!