Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Kaáliban mennyit kell várni...

A Kaáliban mennyit kell várni egy lombikra? Hosszú hónapokat?

Figyelt kérdés
A nőgyógyim lombikra akar küldeni (indokoltan). Ha viszem a Kaáliba a vizsgálati eredményeimet, amik több, mint fél évesek, ott újracsinálják a vizsgálatokat, vagy elfogadják a régebbieket?
2010. dec. 9. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:
szia! Intézmény és orvosfüggő, melyik Kaáliba mentek? Nos hormonokat biztos néznek , mert az friss kell, hogy legyen, fél év már sok idő ami eltelt. Párodnak kiskatonák vizsgálata, ha volt laparod, elfogadják, nálunk elfogadták. ja én még előtte voltam endokrinológusnál is, annak is elfogadták az eredményét. szerintem attól is függ,hogy melyikőtöknél van és milyen jellegű a probléma. sok sikert!
2010. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!