Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kanapéágyat használ valaki?...

Kanapéágyat használ valaki? Lepedőt hogy tesztek rá?

Figyelt kérdés

Kicsi szobában lenne, vagyis nappalra mindig össze kéne csukni, de ugye ott van, hogy a lepedőt is akkor mindig rakosgatni kéne le-fel. Csak az úgy nagyon macerás.

Lepedő nélkül meg mégsem kéne rajta aludni.

Ti hogyan oldjátok meg?


2012. márc. 11. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Más is ezt teszi, vagy hagyd rajta és csukd úgy össze.
2012. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy olyan válaszát várom, aki kanapéágyon alszik, és nappalra összecsukja. :)
2012. márc. 11. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
nem igazán értem a problémádat... este kihúzom, felrakom a lepedőt, felrakom a takarót, a párnát és a többit. alszom. reggel leveszem a takarót, a párnát, és a lepedőt is, majd szépen összehajtóm és elrakom az ágyneműtartóba. ennyi a titok. tényleg nem értem h ezen mi a macerás...
2012. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó, értem köszi.

Csak az, hogy a mostani ágyamon gumis lepedő van, a takarón meg a szobához illő takaróhuzat, és így reggel csak eligazgatom az ágyon. Ez pikk-pakk megvan. :)

Viszont ha kanapéágyam lesz, akkor el kell rakni a takarót, ami még nem gond, csak a lepedőt nincs kedven napjában kétszer le-fel húzni, meg igazgatni.

Ezért kérdeztem...

2012. márc. 11. 18:05
 5/7 nacebee válasza:
akkor ne gumis lepedőt használjhanem a simát.felrakod aztán kész,reggel csak összehajtod
2012. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kinyitható kanapém van(de nem kihúzható,hanem le kell dönteni).Hát mit mondjak.Már 5éve rühellek ágyazni,mindennap eltenni és elővenni kétszer a lepedőt és az ágyneműket.Néha megcsinálom, hogy nem ágyazok be...

Sima nagyméretű 2méteres lepedőt használok!

2012. márc. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:D utolsó:

Én is ilyen vagyok. Nem tudom hogy menne, hogy mindig beágyazzak. Csak ha úgy hagyom az ágyat, akkor meg kb be se lehetne menni a szobába, mert olyan pici.

Nah mindegy, úgy se mostanában lesz még ágycsere. Addig még kigondolom, hogy hogyan kéne.

Köszönöm a válaszokat!!

2012. márc. 15. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!