Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A ventillátoros csillár ér...

A ventillátoros csillár ér valamit? Használ?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Fúú.. hát leírom neked.. :)) Tavaly nyaraltunk egy olyan apartmanban, ahol ilyen ventillátoros csillár volt. Néha bekapcsoltuk... Na, egy picit megmozdult a levegő tőle, de ugyanúgy folyt a bugyinkon a víz...


Viszont úgy féltem tőle, mert mindig az volt az érzésem (ugye működés közben kicsit kileng a drága), hogy leszakad, így forgó állapotban, és lenyakaz bennünket :)

2011. jún. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi hogy irtál! mekkora volt az a helység? igazából nekem azért kellene, mert galériaágyam van, és odafent megreked a fülledt meleg, és éjjel kibírhatatlan! itt lent már jó idő van, de ha felmegyek, csak szenvedek.
2011. jún. 5. 23:59
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy kb. 30 nm-es nappali volt. Kb. 2,5 méteres magassággal.


Értem a problémádat, a galériaágyon ilyenkor iszonyú lehet :(


Egy kis, földre rakható ventillátorral sztem jobban járnál. A ventillátoros csillár rémisztő, mikor a fejedtől fél méterre forog...

2011. jún. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem gondoltam bele, hogy ott mennyire közel lenne, úgyhogy sokat segítettél, mert én mindenre ráparázok. :D inkább tényleg beszerzek egy kis ventillátort, és felteszem a polcra :) éjjelre végülis nem kell tornádó, csak annyi, hogy érezzem, hogy van kicsi légmozgás.
2011. jún. 6. 00:15
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Kiválóan alkalmas felesleges macskáktól vicces megszabadulásra
2011. jún. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
biz, jobb lenne egy ventilátor. olcsó, és nem kelt olyan hatást, mint egy lepukkant amcsi motelszoba :D
2011. jún. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Esetedben a leghatékonyabb megoldás az lenne, ha egyszerűen kivennéd a matracot és letennéd a földre és azon aludnál. Fenn mindig melegebb lesz, ha járatsz magadra egy ventillátort, akkor is, csak eszi az áramot feleslegesen.
2011. jún. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 6. 08:27
 9/13 anonim válasza:
nekünk ilyen van a szobába, akkor leng ki, ha nincs jól flszeree, nekünk évek ota van és nem leng ki. kb 25 nmes a szoba, és szerintem jol forgatja a levegőt, pedig a legalacsonyabb fokozaton van. kb 9ezerért vettük praktikerbe anno.
2011. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Semmit nem ér, nekünk 10 éve van kb. most akarjuk lecserélni egy sima csillárra.

Tisztára ilyen kocsma-feelingje van. :D

Szerintem undorító. Vegyél inkább oszlopventilátort, azok nagyon jók. :)

2011. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!