Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Dormeo Memosan Classic párnáró...

Dormeo Memosan Classic párnáról vélemények? Használ valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Sokféle párnát kipróbáltam már (tollpárna, antiallergén stb.), de egyiket sem találtam igazán kényelmesnek. Gondoltam, hátha egy memóriahabos párna nekem az igazi. Van valakinek Dormeo párnával kapcsolatos tapasztalata?
2012. jan. 31. 14:12
 1/3 tetris ***** válasza:
Talán furcsának hat, de én azt tapasztaltam, hogy ez a párna kemény. Mégha puhának is tűnik kézzel tapintva, alváshoz a fej alá akkor is kényelmetlen. És nagyon drága is. Szerintem nem éri meg az árát.
2012. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kaptam egyet karácsonyra DORMEO memorit ,de nemtudom hogy classik-e .

Nekem mindenesetre nem jött be ,nem is használom csak tv nézéskor.

Zavar hogy elsüpped benn a fejem.

Lehet megkéne szokni!

A matracom is ez a téli nyári memori izé .(a feleségem van ezekért oda)szóval ezen is csak az egyik oldalán tudok feküdni,mert a másik fele olyan kemény.

Pedig mikor kiprobáltam jónak tünt.

2012. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]


Ezek a párnák szuperek! A nagyobbik résznek kell a fejed alatt lennie. Nekem nagyon fájt a nyakam régen, de amióta ez a párnám van, sose fáj. És kb 1 hét után nagyon kényelmes. Én már el sem tudok aludni más párnán :P

2012. febr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!