Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kinek van a legkisebb hálószob...

Kinek van a legkisebb hálószobája és gyerekszobája?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Háló 13m2

Gyerek 14m2


Szerintem nem én fogok "nyerni"...

2012. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35m2-en élek.A szoba 12,a kisszoba 8m2.
2012. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Háló 8 m2. Igazából csak egy kis lyuk... gyerekszoba nincs.
2012. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekünk is csak hálónk van, 12 nm-es, gyerekszoba nincs, de azt építeni szeretnénk a házhoz, vagy végső esetben leválasztani az étkezőből, de maximum 8 nm-t tudnánk belőle kihozni. Elég ez egy gyereknek?
2012. febr. 17. 21:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem elég. Pontosabban eleinte elvan benne, te meg cipőkanállal forogsz a kiságy és a pelenkázó közt, de hosszútávon nem igazán jó megoldás. Kell neki egy ágy, szekrény, asztal minimum. Emellett a játékait is tárolni kell valahol. És hát jó ha tud játszani is benn, és nem csak egy helyben kuporogva, hanem van tere.

Esetleg azt megtehetitek, hogy eleinte, amíg kicsi, legyen az a szobája, de később, amikor már járkál, akkor cseréljetek vele, hogy ő lakjon a 12 m2-es szobában. Hálónak pont jó az a 8 m2, az ágy elfér benn, és gondolom, nektek már nincs igényetek ugrálni, futkosni, hulahopp-karikázni, bunkit vagy a plüssállatoknak várost építeni a szobában :)

2012. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 21:52-es, nekem is hasonlókon járt a fejem!
2012. febr. 17. 21:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

gyakran nem értem, hogy amikor mondjuk van egy 1 plusz 2 félszobás lakás, akkor a szülők miért bitorolják a 12nm-es szobát, miközben a gyerek a 8nm-esben nyomorog.

egy ágy bőven elfér a kisebbik szobában, a nagyobbikban pedig több tere lenne a gyereknek játszani, tanulni.


nekem 12nm-es szobám volt anno, jól elfértem benne. igaz, kétszobás lakásunk volt, anyum aludt a nappaliban.

2012. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A szükség nagy úr! Mi egy!!! 14m2-s szobában laktunk 20 éven keresztül. Két fiú nőtt fel így,az egyik 20,a másik 10 volt.

Bő három éve,hogy mindenkinek jut szoba.

2012. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7 éves koromig 10 nm-en volt a hálószoba, 4en aludtunk benne. Félig volt csak kész a házunk, (a nappali 30nm volt, de ott a naymamám aludt, hálónka nem megfelelő, egybenyitott konyha étkező nappali volt (csak a nappalia 30nm), hülye 1 helyzet volt, hatalmas ház, aztán meg nyomorogtunk....

ű. Most 35 nm a lakásunk, gyerek még nincs, de jövőre szeretnénk, én sem tudom hogyan. 8 nm en 3an alszunk, a lakótér meg a másik szoba lesz sztem.

2012. febr. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 alf ***** válasza:

a mi hálószobánk egy picivel nagyobb, mint az ágy, max 4 nm, igazából hálófülkének nevezném, tolóajtóval.


szóval nyertem.

2012. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!