Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel teszed szebbé a szobádat?

Mivel teszed szebbé a szobádat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 18:06
1 2
 11/12 anonim válasza:
nekem is van háló a falamon xDcsak én még képeket is raktam rá szallagokon kívül!!
2009. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

háát.. van 2 díszpárnám, ugyanolyan mintával mint a függönyök, az ablakba van egy csibés-virágos dísz szerűség, a komód mellett van egy hatalmas gyertyatartó. van két álomfogóm: egy nagy a lámpáról lóg, egy másik a szekrényem kilincsén. meg van két plüss dobókockám a szekrényem kilincsén, és egy plüssállat az ágyamon... amúgy az ágyneműtartóm televan régi plüssállatokkal:D az íróasztalom van egy csomó cucc: kerámia kutya, teknős, a lámpámon egy mágneses koala, meg mindenféle kis állatkás díszek. a falakon már meguntam a posztereket, úgyhogy saját készítésű tájkép van az ágyam és az íróasztalom fölött, plusz Görögországi nyaralásokról hozott képeslapok, és a Szép Házak című folyóiratból kivágott képek:)

14/L

2010. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!