Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel teszed szebbé a szobádat?

Mivel teszed szebbé a szobádat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Hát nevessetek ki,de én babás vagyok annak ellenére is,hogy 21 vagyok.Az otthoni szobám rózsaszín,pink függönnyel, a szekrényeken üvegfestéből virág van,baldachin van az ágy felett,a lámpát én csináltam,rózazsín selyem és virágminták, a szőnyeg is virágos,pink virágos párnák.Amúgy elég zsúfolt, mert keskeny és hosszú szoba.A francia ágy sok helyet foglal,szemben vele a tv,az is elég nagy,aztán a 2 pár síléc, a korcsolyák , a régi szám.gép asztal,de azon már cak a laptop van:D...

Az albérletemben először egy bnőmmel laktam,ott narancssárga volt a szobám,narancssárga függöny,szőnyeg,lepkék a függönyön, éneklő kanárimadás szerűség lógott a mennyezetről,egy lomtalanításból összeszedett narisárga fotel és puff,az ágy is:D,Aztán a falon mindenes tábla,marylin monroe kép ,virágok, fonott kosár,édes kis bárányos fotelecske:D

A régi koliszobámban pedig(4 ágyas), az égy felett baldachin ami a polchoz volt rögzítve,alatt divatfotók és a félakt képem(tudom,h egoista vagyokXD), pufi virágos párnák, potpourri,pillangók,1 plüss, pénisz alakú nyalóka a vázában,sok sok virág,már én sem tudom:D

2009. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
jah igen és egy f-n pár fújva a falon:DMeglátogattam ott maradt barátaimat és a kövi generció is megörökölte a képet:D
2009. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Növények, fotók, emléktárgyak, plüssök ... :)

Mivel rák jegyű vagyok, így nagyon fontosak a személyes tárgyak, ill. amikhez emlékek fűznek! Ezért van pl rólam és a páromról egy közös fotó jól látható helyen, valamint egy kis "tengerpartos-sarok" :) ott is egy fénykép, kagylós dolgok, delfines emléktárgy, velencei cucc... csupa kék, ami a kedvenc színem is egyben.

És fő az otthonosság nálam, és persze a praktikusság!

21/L

2009. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A polcom tele van kindermeglepetéssel, és különféle díszekkel, fényképekkel. Az asztalomon a ceruzatartókban mindenféle van: Tojások, a lámpára maci akasztva, kulcstartó, fakanál-kéményseprő, malacka csipeszből, egy papírvirág amit az osztálytársamtól kaptam Karácsonyra, meg gyertya is van ám itt az asztalon. Az ágyam tele van plüsökkel, van egy szintetizátorom is van. Minden polcon csücsül valami kis csecse-becse.
2009. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
utolsó: Én 13 éves lány vagyok.
2009. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ruha és könyv van mindenhol. A bútorokon kívül.(szekrény,fotel,ágy...)Ruha,könyv,papírok,rajzok bárhol megtalálható a szobámban. Próbababák is vannak a szobámban. Nekem olyan pirosas lett a szobám. Persze azért minden hétvégén rendet rakok de mindig olyan nagy rendetlenség lesz.
2009. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A hàloszoba csak egy francia àgyat rejt,és egy tükrös szekrénysort.

A padlo laminàlt.

Àgy elött egy pihe puha kis szönyeg.

Na meg két éjjeliszekrény,éjjeli làmpàkkal,és egy plüss macival(a hàloszoba azért ilyen üres,mert a jo alvàshoz nekem hulla csendre,és tisztasàgra van szükségem(nem összevissza ruha stb.)

A nappali az narancssàrga,az¨ülögarnitura ugyszint.

Szàmitogépasztal a sarokban.Egy nagy tv.,egy vitrin.És tele viràgokkal.

Pàlma,futo növények,kaktusz,màr màr olyan mint egy dzsungel:)

A folyoso viszont tele rakosgatva fotokkal.

Ja és a fürdö amit én imàdok.

Egy szekrény külön a parfüm màniàmnak(legalàbb 50 fajta illat)

piros zuhanyfüggöny,piros szönyeg,tele jagylokkal.kis kagylo alaku tàlkàkban különféle welnwss golyok,pici illatos gyertyàk.Igazi welness oàzis.

A gyerekszoba tele püss àllattal,macis sötétitö.

Baldachin a gyerekàgy fölött.

2009. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Hát...Mindenképpen üde világos, meleg színeket használj!!! Pl: narancssárga függöny, világos fal(de ne fehér)- Nekem sok féle illatos gyertyám van, Feng-shui tárgyak, tájképek. De persze egyiket sem szabad túlzásba vinni.
2009. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
az én szopbámban a legtöbb embernek az szokott bejönni, hogy egy háló(halászháló) van kifeszitve a plafonra és az tele van kötve masnikkal de plüssöket is tehetsz bele...vagy akármit. szokott még tetszeni az üvegfesték. és vannak a plafonrol lelogo cdim amik be vannak festve meg tele vannak csillámmal vagy csak ugy ahogy vannak fel vannak kötögetve a hálóra.
2009. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magammal :-)
2009. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!