Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy nyerget hogyan tehetnék a...

Egy nyerget hogyan tehetnék a "szoba díszévé"?

Figyelt kérdés

A szobámban többnyire antik tárgyak vannak (régi varrógépasztal az íróasztalom, egy antik székem van hozzá, a függönyöm is nagyon régi, stb.), illetve, nagyon sok a "természet" is a szobámban (pl. szobanövények, akváriumok, terráriumok).


Ezen kívül nagyon szeretem a lovakat, így van néhány használt patkó is a szobámban, dísznek.


Most, ha minden igaz, sikerül majd szereznem egy nagyon régi western típusú nyerget (az ilyen: [link] ).


Ezt a nyerget is szeretném valahogyan a szoba részévé tenni, mivel lovagláshoz már nem alkalmas.


Szerintetek hogyan használhatnám fel? Valamilyen ülőalkalmatosságnak gondoltam először, de az úgy nem túl eredeti. De minden ötletet szívesen fogadok. =)


2011. nov. 3. 11:56
 1/5 anonim válasza:
hát, esetleg egy vastag rudat felszerelsz a falra, vagy egy kisebb polcot úgy, hogy alulról tartsa, de a nyereg két oldala lelógjon. mundjuk ágy felé. persze akkor magasabbra, nehogy beverd a fejed.vagy szekrény felé, ha nem nagy. ajtó mellé... de semmikép se teljesen kopasz falfelületre, szerintem az hülyén néz ki.
2011. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
első vagyok: akvárium felé. ha van zöldikéd meg olyasmi színű növényed, azok felé.:D
2011. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem jó ülőalkalmatosságnak??? Nekem nagyon tetszene, ha rá lehetne ülni. Sokkal jobb, mintha "csak" dísz.

Én rászerelném egy stabil tartóra (farönk vagy valami), és íróasztal előtt / tv előtt széknek használnám. Egészséges is, abban jó egyenesen lehet ülni.

2011. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindkettőtöknek, felpontoztam. =)


Tulajdonképpen tényleg nem nézne ki rosszul a TV előtt sem. Sőt, belegondolva, jól is mutatna, főleg, ahogy mondtad (3. választ adó), a farönkkel. =)

2011. nov. 5. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:

(3. vagyok)

Ugye? Nagyon különlegessé tenné a szobát, ha rá lehetne ülni. A farönk lenne a ló, és ha még valami görbét is szerelsz alá, hintázni is lehetne vele, mint gyerekkorunkban... Tv-néző hintaló! :)

Biztos az összes vendéged majd mind oda akar ülni!

Esetleg valami rudósat, és akkor rodeózni lehet...


:)

2011. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!