Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek menő vagy ciki...

Szerintetek menő vagy ciki ikea bútorokkal berendezni a lakást?

Figyelt kérdés
aug. 8. 19:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%

Hát, attól függ. Én imádom az ikeát. Nagyon jó lehetőséget teremt arra, hogy a "kezdő" lakásosok berendezkedjenek. Értem ezt úgy, hogy mikor megvettük és felújítottuk a lakást, alig maradt pénzünk berendezni. Ikeában sikerült. Azóta eltelt 3 év, mindent drágább, de ikeásra cseréltünk.


Azért 500ezres kanapéra és 2-3 milliós konyhára ne mondjuk már, hogy nem "normális".


Én mondjuk szerelmes vagyok az ikeába, szeretem a skandináv stílust, és minél fentebb mész az árkategóriákban, annál egyedibb otthont tudsz kialakítani.


Inkább ikea, mint a vidéki FAvi és társai kollekciók..

aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyik se. Ne mások véleményére adj, csakis ami Neked tetszik, amivel szívesen rendezed be a saját otthonodat!
aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem az a ciki, ha valakit ez érdekel.
aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!