Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Csajok, mostanában mi a menő?...

Csajok, mostanában mi a menő? Ti hogy rendeztétek be a szobátokat?

Figyelt kérdés
Nekem unalmas szobam van az a baj, es multkor az unokatesomeknal jártam es neki ugy van berendezve dekoralva hogy az agya mellett egy egosoron csipeszekkel kepek vannak rakva a baratairol meg rola, meg faliujsag az agya felett, orias ora az egyik falon, teglas tapeta a masikon meg tele van kepekkel es ilyen ego sorokkal. Nekem semmim nincs es nem tudom anyukám engedne e de szerintetek meno ez az egesoros kepes megoldas? Vagy nektek mi van a szobatokba?
2019. júl. 19. 09:07
 1/1 anonim válasza:

Hát... én is már jó ideje fontolgatom, hogy a szobámnak jót tenne egy kis szín és stílus frissítés.

Elég nagy divat lett a rózsaszín-fehér-szürke kombó, ami akkor is tetszene, ha más lenne a menő.

Tetszenek a pasztell színű dekorációk, amik most elég viccesen néznének ki a szobámban, mert egyelőre minden narancssára-bordó-fehér benne anyám jóvoltából.

Tetszenek a minimalista fehér, de egyben historikus formatervezésű székek, íróasztalok.

Ha dekorációról beszélünk, akkor vintage hangulatú képkeretek, a fénysorok is nagyon menők, illetve műnövények - természetesen már kaphatók nagyon szépek, nem a temetőben lévő legócskább műanyagokra kell gondolni. 😄

2019. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!