Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek menő vagy ciki...

Szerintetek menő vagy ciki ikea bútorokkal berendezni a lakást?

Figyelt kérdés
aug. 8. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy.
aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 mindentudó99 ***** válasza:
Egyik se
aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
3%
Ciki - bérleményekben szokott IKEA bútor lenni ahol a tulajdonos ki akar spórolni minden fillért, ezért nem vesz normális bútorokat.
aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Neked legyen kènyelmes ès jó ez a fontos. A stílus mindenkinèl egyedi.
aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Semmi nem ciki. Ikeában is van sokféle stílusú és minőségű.
aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
18%
Nem ciki, de a minősége botrányos, ha veszel hamar újabb kiadásra kell számits, és nem hiszem hogy ez célra vezető lenne, és igen, tipik albérlet cuccokat lehet ott kapni, voltam ilyen albiban ami így lett berendezve, de utáltam, borzalmas volt őket használni is
aug. 9. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

#6 Butaság, hogy a minősége botrányos. Az IKEÁ-ban is vannak jó minőségű termékek. Nekem tömörfa IKEA Leksvik bútoraim vannak, ágyam is onnan van, lassan 20 évesek és még mindig stabilak és szépek. Ha nem az alap, legolcsóbb kategóriából választasz, akkor nincs velük baj, többet érnek, mint a sima bútorlapból készült bútorok, amiket mindenhol árulnak.

Szerintem nem ciki ezzel berendezni a lakást, de meg kell nézni, hogy mit veszel.

aug. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
21%

6-os vagyok

Ma már semminek nincs olyan minősége mint 20 évvel ezelőtt volt.. a drágább árkategória sem veri meg azt a minőséget amit ha máshol kiadsz érte, nem kapsz egy jobb terméket amik nem bútorlapból és tömörített fából vannak. De ha te mondod..

aug. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Dehogyis ciki,más is csinálja.
aug. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8-s


Azért a füles Winston fotelemnek, amit 400K-ért vettem, van minősége. :D

aug. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!