Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Új lakásba milyen biztonsági...

Új lakásba milyen biztonsági dolgokat érdemes beszerelni, hogy biztonságban érezzem magam?

Figyelt kérdés
Holnap elköltözök az új ingatlanomba és kicsit félek a betörőktől, a lopásoktól és ezektől. Igaz, hogy társasház lakás és a 3.emeleten vagyok de parázni szoktam. Egyedül leszek ott. Már minden lakhatásra kész, minden bútor megvan benne, nekem csak be kell költöznöm és laknom benne. Mennyire gyakori társasházban a betörések száma emeleteken? Mennyire szoktak betörők kockáztatni és akár emeleteket mennek rabolni vagy nincs ilyen? Jó környéken leszek (11.ker) csak kicsit félős vagyok. Milyen berendezések riasztanak esetleges betörők ellen? Mi védi meg extra biztosan a lakásomat? Otthon milyen eszközöket használjak ha esetlegesen megtörténne egy ilyen betörés? Valami spray vagy kemény bottal tartkón ütés? Nálatok mi vált be?

2021. jan. 24. 17:38
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
És hogy válaszoljak neked nem fogok csak te miattad terápiára menni, mivel semmis s ükségem rá..nagyon rálovagoltal a gázpisztoly sztorira pedig nekemaz nem kellene csak kérdeztem valamit...neked kellene terápia XD nőként nem érezthetem magam bizhtonságban inkább terápiara menjen a pénzem amit sokkal hasznosabbakra is költhetek? nevetséges vagy...remélem nem figyeled már a kérdésemet...na léptem. többiek hasznos választ adtak amit köszönöm kivéve a venezuellai terápiás majomét :D...
2021. jan. 24. 22:29
 32/37 A kérdező kommentje:

30.ez az...

nagyon nem értem mi baj azzal ha kicsit biztonságos otthont akarok...

ezek nélkül esélyes a betörés, de nem biztos az se hogy lesz. hiába is mennék el arra francos terápiára, ami nem biztos hogy segít... nem kell egyből gyogyósnak beállítani mert fél a betörőktől és biztonságban akar lenni...terápia helyett költhetem azt a pénzt klassz cuccokea mint kamera, belépésfigyelő, matrica és ezek azt ezektől jobban aludnék mint a terápiás fostól ami csak stresszelne mert más szerint nem okés hogy egy nő féljen a betörőltől...nem lihegem túl pusztán érdeklődtem...

2021. jan. 24. 22:33
 33/37 A kérdező kommentje:
30.vigyázz mert mindjárt neked is írja, hogy menj el terápiára mert nem normális, hogy 2 kutyával és 2 kamerával élsz :D...viszont nem láttam miért nem normális...szerintem pedig a mai világban pont hogy normális hogy fél egy nő egyedül...oké hogy irja hogy nem normális de indoklást nem ad...
2021. jan. 24. 22:35
 34/37 A kérdező kommentje:
bocsi hogy ennyit irok csak felbsznak az ilyen válaszok...
2021. jan. 24. 22:36
 35/37 anonim ***** válasza:
0%

Írja pont nem érdekel :)


Mindenkinek mások az ingerküszöbei, van aki tudod wc után se most kezet van aki még a tojást is megmossa.


Vmelyik műsorban volt régen talán a Pimasz úr? Hogy elkezded benyitogatni az ilyen pesti panel lakásokba és 80%-a be se zárta az ajtót :) volt akinél a hálóig betudott menni csak akkor vette észre a bácsi mikor már hozzászóltak :) szóval ennyire könnyű leütni valakit és kirabolni.


1-2 kamera nem árt hisz bizonyíték. mellesleg nálam ásó klórmész kert van :)

2021. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Ja, mellesleg nálam már jártak.bent este 11-kor mert " hoztak egy füllhallgatót xy nak tuti nem itt lakik? Ott verte a redőnyömet.


Igaz kapu nem volt kulccsal zárva mert behoztam a pizzát és rá fél órára mentünk volna el.

2021. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
36.ja és emiatt mennünk kéne terápiára ami ezt helyrehozná és egyáltalán nem fénénk már ettől XD...
2021. jan. 24. 22:51
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!