Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Új lakásba milyen biztonsági...

Új lakásba milyen biztonsági dolgokat érdemes beszerelni, hogy biztonságban érezzem magam?

Figyelt kérdés
Holnap elköltözök az új ingatlanomba és kicsit félek a betörőktől, a lopásoktól és ezektől. Igaz, hogy társasház lakás és a 3.emeleten vagyok de parázni szoktam. Egyedül leszek ott. Már minden lakhatásra kész, minden bútor megvan benne, nekem csak be kell költöznöm és laknom benne. Mennyire gyakori társasházban a betörések száma emeleteken? Mennyire szoktak betörők kockáztatni és akár emeleteket mennek rabolni vagy nincs ilyen? Jó környéken leszek (11.ker) csak kicsit félős vagyok. Milyen berendezések riasztanak esetleges betörők ellen? Mi védi meg extra biztosan a lakásomat? Otthon milyen eszközöket használjak ha esetlegesen megtörténne egy ilyen betörés? Valami spray vagy kemény bottal tartkón ütés? Nálatok mi vált be?

2021. jan. 24. 17:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
69%

Nincsen jó hírem.

A 11. került a második helyen áll a betörési listán a budai oldalon.

Az összes bp.-i betörésnél a panel ill. a társasházak vannak a vezető helyen.

De nézegessed, itt a rendőrség bűnözési térképe:

[link]

2021. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
55%

Gázspray, baseballütő, riasztópisztoly.


Harmadikra azért idő felmenni meg le. Bejárati ajtóval szemben javasolnék egy wifis kamerát pl xiami.

Illetve ha van kereted rá akkor egy riasztó illetve egy közepes termetű kutya amennyiben tudod vállalni a gondozását ia javasolt.


Én is szoktam félni, kertes házban lakok. Két kutyám van, igaz elvannak zárva mert félek elmennek. De van egy a kapura illetbe a bejárati ajtóra kamera. Most kérek.ajánlatot riasztóra olyanra hogy ha bejelez akkor 20 percen belül jönnek.

2021. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

1.ez fura.

előző házunkban ahol családdal voltam sosem volt egy betörés sem. pedig társasház az is.

2021. jan. 24. 17:49
 4/37 A kérdező kommentje:

2.köszi kutya nem jöhet szóba mert macskás vagyok :D..

baseball uto talán jo lesz :)

2021. jan. 24. 17:51
 5/37 anonim ***** válasza:
97%

Minőségi biztonsági bejárati ajtó. Persze, ne felejtsd el bezárni.

Ennyire azért nem kellene paráznod.

2021. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%

- biztonsági ajtó

- riasztó

- kamera

- RIASZTÓVAL VÉDVE! matrica

- gázpisztoly

- belépésjelző

2021. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

5.tudom hogy nem kéne de mégis először leszek egyedül

6.köszii.

mindettől máris bizotnságban érzem magam :)

régi társasházunkban volt egy lako az elson aki hatalmas felirattal közölte hogy "kamerákkal felszerelet terület vagy mi és tényleg volt 2 kamera az ajtóra nézve.

2021. jan. 24. 18:09
 8/37 A kérdező kommentje:

6.gázpisztoly engedélyezett othon tartásra?

nem akarok semmi illegális dolgot tartani azézrt ami nem biztos :)

2021. jan. 24. 18:10
 9/37 A kérdező kommentje:

2.bejelez akkor 20 percen belül jönnek.

kik jönnek 20 percen belül? ezt hogy érteted?

2021. jan. 24. 18:16
 10/37 mindentudó99 ***** válasza:
94%
Vannak biztonsági szolgálatok. Felszerelik a riasztó rendszert egy bizonyos összegért. Van központjuk ha nálad beriaszt náluk veszik a riasztást . Majd bizonyos havi díj ellenében vállalják hogy riasztás esetén azonnal a helyszínre sietnek.
2021. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!