Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Új lakásba milyen biztonsági...

Új lakásba milyen biztonsági dolgokat érdemes beszerelni, hogy biztonságban érezzem magam?

Figyelt kérdés
Holnap elköltözök az új ingatlanomba és kicsit félek a betörőktől, a lopásoktól és ezektől. Igaz, hogy társasház lakás és a 3.emeleten vagyok de parázni szoktam. Egyedül leszek ott. Már minden lakhatásra kész, minden bútor megvan benne, nekem csak be kell költöznöm és laknom benne. Mennyire gyakori társasházban a betörések száma emeleteken? Mennyire szoktak betörők kockáztatni és akár emeleteket mennek rabolni vagy nincs ilyen? Jó környéken leszek (11.ker) csak kicsit félős vagyok. Milyen berendezések riasztanak esetleges betörők ellen? Mi védi meg extra biztosan a lakásomat? Otthon milyen eszközöket használjak ha esetlegesen megtörténne egy ilyen betörés? Valami spray vagy kemény bottal tartkón ütés? Nálatok mi vált be?

2021. jan. 24. 17:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó ajtód, és azon nem engedsz be senkit. A lépcsőházajtó is kulcsos/felcsengetős, ott sem.
2021. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Ajtóra belülre biztonsági zár meg lánc + az említett dolgok.


Ha ezeken átjut valaki akkor...

2021. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
21.köszi ez hasznos volt nagyon :D
2021. jan. 24. 20:01
 24/37 A kérdező kommentje:
22.ennyi. :)
2021. jan. 24. 20:03
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást a költözéshez ki és bepakolás kicsit fárasztó de legjobb a saját 🍀🍀🍀
2021. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

25.igaz. de látod más szerint nem lehet még 200.000 fizetésből sem :(

nem luxus villa kell...

2021. jan. 24. 20:22
 27/37 anonim ***** válasza:
69%
16 os vagyok, Budapesten egyedül élő nő. Nagyon túl van lihegve a történet!!! Legyen már elég az acélajtó. Itt már gázpisztolyt meg nem tudom mit akar a budai lakos, ez nem normális. Erre írtam, hogy nem Venezuelában van. És igen, kérdezted a véleményünket, ugyanis feltettél ide egy kérdést.
2021. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

27..te vagy tullihegve..nagyon nem érdekel hogy venezuelai vagy...nem kérdeztem. érrdekes más nem írt ilyeneket hanem a kérdésemre választoltak..neked csak véleményed volt nem válaszoltál rá..ne figyeld többet a kérdésem jo?? elegem van belőled és a avenezueladdal. ixszelj ki és ne irj többet...többiek nálad hasznosabb választ tudtak adni..nyilván nekem nemkell gázpisztoly de az alap biztonságtechnikai dolgokat mint lépésszámláló, kamera meg ezek kellenek nem érdekel erről a vélenyed na szia...

többieknek köszi atippeket.

2021. jan. 24. 22:24
 29/37 A kérdező kommentje:
27.mellesleg javaslom nézd meg a 19-es válaszát...
2021. jan. 24. 22:26
 30/37 anonim ***** válasza:
45%

Nem értem miért is " baj" ha egy nő biztonságban akarja tudni magát és az értékeit... Vélhetően mi vagyunk a célszemély nem pedig a pasik...


Azzal se lenne semmi baj ha testőrt fogadna maga mellé ha neki ez így jó és megteheti...



Akkor én is elég fostos lehetek kertes házban egyedül nőként mert van 2 kutyám meg 2 kamera... Főleg hogy egésznap itthon se vagyok és + 60 km-el odébb dolgozom.



Mi hülye hisztis picsák ugye?

2021. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!