Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Új lakásba milyen biztonsági...

Új lakásba milyen biztonsági dolgokat érdemes beszerelni, hogy biztonságban érezzem magam?

Figyelt kérdés
Holnap elköltözök az új ingatlanomba és kicsit félek a betörőktől, a lopásoktól és ezektől. Igaz, hogy társasház lakás és a 3.emeleten vagyok de parázni szoktam. Egyedül leszek ott. Már minden lakhatásra kész, minden bútor megvan benne, nekem csak be kell költöznöm és laknom benne. Mennyire gyakori társasházban a betörések száma emeleteken? Mennyire szoktak betörők kockáztatni és akár emeleteket mennek rabolni vagy nincs ilyen? Jó környéken leszek (11.ker) csak kicsit félős vagyok. Milyen berendezések riasztanak esetleges betörők ellen? Mi védi meg extra biztosan a lakásomat? Otthon milyen eszközöket használjak ha esetlegesen megtörténne egy ilyen betörés? Valami spray vagy kemény bottal tartkón ütés? Nálatok mi vált be?

2021. jan. 24. 17:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
94%

Igen ahogy a 10-es írja én vidéken lakok nálunk 6 ezer/ hó


Riasztó pisztoly engedett

2021. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
94%
Először kezd egy normális bejárati ajtóval, 2db jó középkategóriás zárral. Műanyag ajtót kiégetik.
2021. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Acél ajtó, rács, kutya.
2021. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

10.így már értem :)

köszi.

2021. jan. 24. 19:06
 15/37 A kérdező kommentje:

11.és a riaszto pisztoly hogy mukodik?vagy a gázspray?

egyszerűen csak klövök egyet és megy belőle a gáz vagy pontosan hogy van ez? bocs ha rosszat irok csak nem tudom.

12.köszii a tipppet :)

13.írtam korábban kutya nem jöhet :)

2021. jan. 24. 19:07
 16/37 anonim ***** válasza:
86%
Figyu nek Venezuelában vagyunk. Lehet gázpisztoly helyett terápiába kéne fektetni a pénzt.
2021. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

16.figyu én budapesten élek de nem kérdeztem a véleményed...

ennyire nem félek ember.

csak jobb elővigyázatosnak lenni.

2021. jan. 24. 19:27
 18/37 anonim ***** válasza:
2021. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
66%

Miért kéne terápiába fektetnie?


Feltehetően nő az illető.


Mi nők félünk ennyi.


Nyílván az legyen az utolsó és ne adj Isten soha senkivel hogy rá törik az ajtókt vkire és megölik egy 500 ft ért..

Mert sajnos erre is volt példa. Igaz nem Bp 11-ker 3. Emelet ,de az ördög nem alszik...


Inkább fektessen bele ajtóra, kamerára, riasztóra, gázsprayra mintsem baja legyen.


Nem kell egyből hurrogni a másikat.

2021. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

19ez az

meg gond ha biztonságban akarom érezni magam?

egyből lehurrognak ha megmerem kérdezni mivel védjem magam itthon mintha azt akarná hogy ne védjem meg magam semmivel azt csodálkozna ha betörnének hozzám...ennyire betegesen félős nem vagyok csak szerentnék biztonságban aludni egyedül. Meg 3.emeletig csak nem mászik fel a betörő több ajtón keresztül nem? :D...ők általában az első emeletet vagy földszintet végigfutják talán azt csá nem kockáztatnának.

2021. jan. 24. 19:44
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!