Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miket lehet ültetni? Nálad mi...

Miket lehet ültetni? Nálad mi terem a konyhakertben?

Figyelt kérdés
Zöldségeket soroljatok légy szíves, amiket érdemes vetni, elég nagy területem van rá, sokfélét szeretnék.
2019. márc. 25. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit takar az, hogy nagy terület? Hány m2-t akarsz beültetni?

Csak azért kérdezem, mert volt már itt olyan, aki az 500 m2-es kertjétől is el volt szállva, hogy milyen hatalmas.

És ha netán most is az derül ki, hogy a valóságban nem is olyan nagy, akkor nem érdemes krumplit meg babot meg sütőtököt ajánlgatni. Ha már tanács, akkor legyen hasznos.

Nálam egyébként kb. minden terem, amit kidob a gugli, ha beírod, hogy "konyhakerti növény". :)

2019. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Paradicsom mindenképpen nyerő.
2019. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak olyan amit szeretek, bimbós kell, édeskömény, brokkoli ilyenek nem, uborkát meg sóskát eddig nem vetettem idén azt akarok.

csemegekukoricát ha szereted

Nézd át a vetőmagos cégek honlapját, ott látod a teljes kínálatot miket lehet egyáltalán kapni

2019. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1000 :P

De ha kicsinek is számít, miért ne lehetne sokfélét, de keveset? Nem nagyüzembe, pl 2 sor krumpliból én megélek:D

2019. márc. 26. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet keveset, csak esetleg nem érdemes. Kisebb kertbe olyasmit érdemes, ami munkaigényes, vagyis drága, ebből adódóan kisebb területen nagyobb értéket lehet megtermelni.

De 1000 m2-en már tényleg bármit meg lehet termelni, amit szeretsz. Szóval csak azt tudom javasolni, hogy írd be a képkeresőbe, hogy "konyhakerti növény", és válogass...

Kivéve, amikkel már elkéstél.

2019. márc. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!