Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit érdemes kezdeni közel...

Mit érdemes kezdeni közel 5000m2-el (kert)?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki költözni fogunk, kb ekkora lesz a "kert". Nem azért, költözünk oda, mert nagy termelők akarunk lenni, csak a csend miatt meg azért, mert egész olcsón találtuk. De azért ekkora területet nem hagyhatunk parlagon. Eddig is műveltünk egy kis földet de közel sem ekkorát. Kb 2-300 négyzetmétert szánunk arra, hogy termeljünk magunknak ezt azt, de még mindig rengeteg marad. Mit lehet kezdeni annyival? Tartsunk mondjuk állatokat? Tyúkok, kacsák stb vagy ültessünk fákat esetleg még ötletek? Kiadni nem szeretnénk bérbe.
2013. ápr. 2. 21:21
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Annyi hogy vasárnap vagyok legközelebb ha van kérdésed jöhet nyugodtan, ha magad akarod művelni jól jöhet egy robi 250, vagy egy három sebességes terra.
2013. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Én a helyedben beültetném akáccal. Az egyik leg igénytelenebb faféle, de ha jól tudom az első 1-2 évben nemárt a gazt kiírtani alóla, de nézz utánna... de ha valakinek van a környéken birkája, vagy esetleg veszel, akkor az kizabálja alóla. Eleinte van azért vele munka, főleg lyukakat fúrni a csemetéknek. Nagy befektetést sem igényel, gyakorlatilag csak az akáccsemetéket kéne megvenni, plusz néhány felmerülő költség. Szóval eleinte lenne macera vele, de aztán már igazából rá se kell nézni..15-20 év múlva pedig nem kis pénzeket tudsz keresni, mikor eladod mondjuk tüzifának.
2013. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!