Kezdőoldal » Otthon » Kert » Helybe vetném a karfiolokat...

Helybe vetném a karfiolokat és a brokkolit. Jó lesz-e így?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy érted egy helyre? Hát azért ne úgy csináld, hogy egy karfiol, egy brokkoli, egy karfiol, egy brokkoli. De egymás mellett miért ne?
2012. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet én is rosszul értem, remélem kijavítasz. Én úgy értettem a kérdésedből, hogy te a karfiolt és a brokkolit palántázni szoktad kiültetés előtt. Szerintem nyugodtan vetheted végleges helyére.
2012. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tehát érthetetlen volt kérdés, bocsánat.

A helybe vetést úgy értettem, hogy palántanevelés helyett a karfiolmagot is, a brokkoliét is a kert földjébe vetem, amint a hőmérséklet megengedi.

2012. ápr. 9. 00:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy sor brokkolit már el is vetettem,gondolom, ez a fagy most betett nekik. Sebaj. Megismétlem.
2012. ápr. 9. 00:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán "helyben" veted, és úgy már éri mindenki!
2012. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A jó ég tudja. Helybe vagy helyben.

Hova vetem? Helybe. Állandó helyére.

Hol vetem? Itt, helyben! Kertemben!!!

2012. máj. 23. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Tök igazad van Kérdező!:) Én egyből értettem. Remélem tudsz Nekem segíteni a tavalyi tapasztalatoddal. Mostmár remélem nem lesnek fagyok (fagyosszentek) és ki merném már szabadföldbe szórni a brokkoli magjaim. Valami amire figyeljek? Vagy neveljem elő? Mert vannak óriás karalábé magjaim is és ennél azt írják előnevelés szükséges!? Köszi a segítséget!:)
2013. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lemondtam örökké a karfiol és a brokkoli neveléséről. Ugyanis földibolhák jöttek elő, ezerszám, alig győztem szedegetni őket.A káposztaféléket támadja ez a bogár.

A másik, hogy a baromfitrágyával azt értem el, hogy a szerencsétlen növények megnőttek 2,5 méteresre, mint egy-egy pálmafa, olyanok voltak, de termés nem volt rajtuk.

A helyben vetés amúgy sikeres volt. Szépen nőttek, sőt túl szépen nőttek, mint írtam. (kac)

2014. febr. 13. 02:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!