Kezdőoldal » Otthon » Kert » Elültessem az ecetfát, vagy...

Elültessem az ecetfát, vagy csak a baj lesz vele?

Figyelt kérdés

Ez az: [link]


Olvasom, hogy sarjadzik és büdös. Ez mennyire igaz?


2011. okt. 16. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyha van olyan helyed amit körbe tudsz fűnyírózni (mer ugye sarjadzik mint állat) akkor nyugodtan elültetheted. Mer szép. És szerintem nem büdös. Csak nehogy virágágyásba ültesd mint én, mer ha kb. elutaznék egy hónapra az egész virágágyásom kis ecetfával lenne tele. :)
2011. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem büdös, viszont kiírthatatlan.
2011. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekünk kelt egy és mindíg felbotoltuk most már jó vastag,magas és úgy néz ki mint egy pálmafa :) ami kb 8 méter magas.
2011. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudok fűnyírózni, mert gyepre ültetném.

Viszont volt dísznádam gyepen, és a sarjai látszottak nyírás után is. Ez nem lenne jó. Gyepről pedig még nehezebb kiirtani, ha pár év múlva úgy alakulna (nem tudok ott gyomirtózni).

2011. okt. 16. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ecetfa ezen fajtája ún szőrösfa. Ez nem nől magasra nem büdös és nem is nő gyorsan így szerintem ne ezt a fajta ecetfát válasszad.

a másik fajta viszont tényleg gombamód szaporodik azonban mégis azt ajánlanám mert gyorsan nől és jó magasra így nem kell hajoldozni alatta.

2011. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!