Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az udvarunk 90%-a betonozva...

Az udvarunk 90%-a betonozva van. Szerintetek mivel lehetne feldobni, hogy ne legyen olyan ormótlan?

Figyelt kérdés
Ez a rész az egész ház melletti rész, ami autó beállóként is szolgál, de nincs autónk.Valamiféle réteget keresek, ami olcsó, könnyen kivitelezhető és nem vastag.
2011. máj. 19. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
colorstone
2011. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, én inkább nagyobb dézsás növényeket és kisebb cserepeseket tennék ki felváltva, és ha nincs úgysem autó, akkor kitennék két műanyag széket, meg egy asztalt.

Mint egy meghitt terasz, csak jóval nagyobb.

2011. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez elég költséges.De köszi,
2011. máj. 19. 18:10
 4/8 A kérdező kommentje:
A teraszt szépítem, sok a növény, virág is, de nekem magával a beton felülettel van bajom.
2011. máj. 19. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát fúrni kell egy kis lyukat a betonon, és ledőfni egy sátorméretű ipari napernyőt, aztán már lehet is örökbefogadni hatalmas filodendronokat és egyéb növényeket amik nem férnek már el az embereknél lakásokban...
2011. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keríts egy légkalapácsot vagy valamit, amivel fel lehet szedni a betont, szedd fel és füvesítsd be.
2011. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
műfű,napernyő sörpad,rengeteg virág.vagy betonfestékkel lekenni és már nem is szürke.
2011. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gfero ***** válasza:
be lehet padlózni egy darabot ilyesmivel de rengeteg féle van [link] + a másik fele műfű meg lehet egy kis részt burkolni is
2011. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!