Kezdőoldal » Otthon » Kert » Virágoskertemben a magnólia...

Virágoskertemben a magnólia fám mellett van egy 4-5 cm-es lyuk. Ez vakond lehet?

Figyelt kérdés
Rá kellene jöjjek mi történik, vakondot nem bántom, de a tavasszal ültetetett magnóliám ami körbe kövekkel ki van rakva, rajta fenyőmulcs, és ez a terület körbe megemelkedett legalább tíz centit. Gilisztára gondolok, hogy az lazította fel a földet, ami ugye hasznos. Szóval a kérdés az milyen állatnak lehet 4-5 centis lyukja, mert mennek tönkre az újonnan ültetett virágaim. Zöldség itt nincs.
júl. 8. 17:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, lemaradt. Van egy vakondtúrás is a gyökérnél, de a kiskert más területein még találtam két ilyen lyukat, de a földkupac sokkal kisebb és nem szabályos.
júl. 8. 17:48
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy patkány.
júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vakond...a kis aranyosok ott kutatnak, ahol sok a giliszta..nekem mindenhol van, jól elvagyunk.
júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Juj, lehet. Most megnéztem neten a patkánylyuk képeket és pontosan úgy néz ki. Mire jöhetnek? Nincs semmilyen háziállatunk. Bár a tőlünk 100 méterre lévő szomszéd nemrég meghalt, ő nagyon igénytelen, koszos ember volt, galambjai is voltak, lehet, hogy onnan vándorolt át hozzánk.
júl. 8. 18:36
 5/16 A kérdező kommentje:
Bárcsak vakond lenne.
júl. 8. 18:37
 6/16 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék rájönni mi lehet?
júl. 8. 18:38
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, valószínű vakond is van, de most láttam egy újabb öklömnyi szabálytalan túrást amit megpiszkáltam és ott volt a lyuk szintén 4-5 cm-es.
júl. 8. 20:17
 8/16 anonim ***** válasza:
Ekkora lyukkal akár lótücsök is lehet.
júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egérlyuk is lehet.
júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

De a lótücsök nem zöldségekre jön? Ez egy virágoskert.


Igen, lehet egérlyuk is, de az egér túrja fel a földet?

júl. 9. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!