Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lepermeteztem mospilannal a...

Lepermeteztem mospilannal a ringlot. A parom lebutazott, mert szerinte mar erik. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
jún. 18. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is lepermeteztem volna,ha tele van tetűvel.
jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha már érik, akkor valóban nem ajánlott lepermetezni...Idén minden korábban érik be.
jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tetves gyümölcs úgy sem ehető.
jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit ír a csomagolás?

Ha kell akkor kell, csak legyen meg a várakozási idő.

jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mindentudó99 ***** válasza:
Más szer is van erre.
jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki írta: A tetves gyümölcs úgysem ehető, azt azért jó lenne tudnod hogy az a levéltetű nem a gyümölcsön hanem a levélen, főleg a fiatal hajtásvégeken van. Nagyon jó szernek tartom a mospilant, be kell tartani a várakozási időt ami emlékeim szerint 5- 7 nap? és semmi gond.
jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Ringlón mit értesz? Ringlószilvát, vagy fosókaszilvát? (Azt is szoktak itt ringlónak nevezni.)

A fosóka már érik, a ringlónak szerintem még semelyik fajtája nem, legfeljebb színesedik egy kicsit, de még sokkal van érés előtt, simán letelik a 2 hét ÉVI szedésig.

jún. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!