Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Nem birom a konyhámmal járó...

Nem birom a konyhámmal járó teendőt. Elbogarasodott valami, kidobtam, de mindig vannak. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Komolyan elkezdtem egy hirdetést kiírni, hogy valaki segítsen elmosogatni az összes edényt.

Nem eszek rendes ételt, nem főzök, mert undinak érzem a konyhát. Mindenem a hűtőben van. De naponta előkerül egy bogár.


okt. 14. 17:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Jajj de örülök. Nekiestem.. újból. És csak 1 db volt. Az élő.


A tartós élelmiszeres részt megint átválogattam, megint dobáltam ki belőle. Mielőtt visszaraktam a szekrényt áttöröltem, a polcoknak azt az élet ami parafa átitattam bogár spray-el. Amit visszatettem, azt áttöröltem ecetes mosószeres vizes tisztítószerrel.


Az új élelmiszerek a hűtőben vannak.


Lecsekkoltam a konyhaszekrény többi szekrényét, és kihúzva is a szekrényt. Rendben voltak.

Múltkor ezeket megküldtem bogárirtó spray-el. Szerintem attól indult el az előző napokban a maradék elő bogár. Mert minden nap találtam 1-2-t.


De ha most is előkerül még, én úgy ki leszek akadva.


Köszönöm a válaszaitokat, jól esett hogy volt kivel megosztani.


És igen, ez a repülni tudó fekete rondaság. Kenyérbogár, dohánybogár.


Most lisztben volt. Korábban nálam pirospaprikában volt, de a teákat is szeretik.


Venni fogok még valami tárolót a fűszereknek. Olyat szeretnék ami üveg, és gumipánt meg fémcsat, és még bele is férnek a fűszerek. Hátha van ilyen méretben.

tegnapelőtt 14:03
 12/13 A kérdező kommentje:

Most megláttam a cukrot is kidobtátok, és nekem még volt porcukor amiről nem tudtam korábban dönteni. Úgyhogy azt kiselejteztem most.


Egyébként nem hiszitek el, de tudok olyan gabonaipari terméket, amit maga a gyártó is inkább hűtve tárol. Szerintetek mennyire lehet hosszú távon jó ötlet, hogy ezeket a liszt és problémasabb élelmiszereket állandóan a hűtőben tartani?

tegnapelőtt 14:22
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges. Tartsd ezeket is műanyag dobozban. Nekem nagyon bejött, kényelmesebb is. Azt hiszem az ikeában vettem dobozokat, pont belefér egy kiló liszt, de Pepco és társai világában még olcsóbban is megúszható szerintem. :)

A tea füvet is ki szoktam már porciózni tölthető teafilterbe és azt is dobozolom. Lehet beteges, de szerintem ha ezektől egyszer sikerül megszabadulnia valakinek, annál egy életre bekattan a dobozolás. :D

tegnapelőtt 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!