Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Nem birom a konyhámmal járó...

Nem birom a konyhámmal járó teendőt. Elbogarasodott valami, kidobtam, de mindig vannak. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Komolyan elkezdtem egy hirdetést kiírni, hogy valaki segítsen elmosogatni az összes edényt.

Nem eszek rendes ételt, nem főzök, mert undinak érzem a konyhát. Mindenem a hűtőben van. De naponta előkerül egy bogár.


okt. 14. 17:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen nincs bogaras élelmiszer.

Mit csináljak? Dobjak ki minden. Élelmiszert, töröljem át megint a szekrényt?

Szerintem ugyanúgy maradni fognak.

okt. 14. 17:13
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden élelmiszert egyesével át kell nézni hogy vannak e benne. Amiben van azt kidobni. Minden mást zárható zacskókba vagy műanyag dobozokba tenji ha mégis maradt, ne terjedjen.
okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet. Amióta vissza zárható dobozban/zacskóban tartom a fűszereket, müzlit, teát (ezeket nagyon szeretik) azóta csak pár hetente jelennek meg, de kotródnak is arréb, mikor látják, nem tudnak zabálni.
okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a csak pár hetente is gyakori. Nem?
okt. 14. 17:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Vegyél fel bejárónőt.
okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi egyenlőre ennek is örülünk, hátha nemsokára végleg feladják. Egyébként arra gyanakszunk, hogy nem élelmiszerrel visszük haza, hanem az egyik szomszédtól jönnek át. #3 voltam.
okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Olyat én is tapasztaltam.


Remélem nem a közelemben laktok...

okt. 14. 19:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Milyen bogarak?

Egyszer ilyen kis fekete repülő vackokkal lettünk tele, azt olvastam, hogy a papír csomagolásokba be tudják fúrni magukat és a lisztféléket, teákat szeretik. Megelégeltem. Én semmiben nem találtam őket, de MINDEN teafüvet, lisztet, cukrot és egyebet kihajítottam. Amit vettünk, azt már dobozoltam, zacskóztam. Mindent kipakoltam a szekrényekből, fertőtlenítettem a szekrényt és ami olyan volt, azt visszapakoltam. Eltűntek. Nagyon utáltam. Amióta házban vagyunk szerencsére még nem találtak be minket...

okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez pont olyan.
okt. 15. 15:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor ezt javaslom neked is. Minden papírzacskós és olyan cuccot kihajítani, amibe bele tudtak menni (nyitva volt). Papírokat akkor is, ha új, bontatlan, mert belefúrják magukat. Közben úgy is kipakolsz mindent, szóval lehet fertőtleníteni a szekrényeket belülről, mosogatni a ritkán használt cuccokat és kész is. Jó lesz az. Nálunk nem jöttek vissza szerencsére.
tegnapelőtt 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!