Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek, mit szólnának...

Szerintetek, mit szólnának ehhez az ingatlanosok?

Figyelt kérdés

Településen belül, ismerve az eladó ingatlanokat, feltenném én is a hirdetést, csak épp a tulajok elérhetőségével, utcanévvel...


Ezek a hiénák nagyon rászálltak az eladó házakra, de ők se tudják eladni. Vélhetően a maguk törvényei szabályai szerint szeretnék eladni és nem a tulajnak kedvezve...


Mikor egy házat 3 millióval többért tesznek fel, mint azelőtt - mielőtt behálózták volna a tulajt - fel volt téve, szerintetek normálisak...? Hanyag, vacak képekkel, de előnyös leírással (amiről én tudom a fele csak szépítés). Pl. nagyon jó áron szép állapotú nagykertes stb., panorámás, de azt már természetesen mélyen elhallgatják hogy cigány a szomszéd. Ha épp nem veszed észre és belevásárolsz, így jártál.


2018. okt. 4. 08:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ingatlanos. Viszont tulajdonosként, ha ingatlanost bízok meg, azt azért tenném, mert valami miatt, pl: időhiány, nem tudnék foglalkozni az ingatlanom eladásával. Ha mégis kitudódna a telszámom, és engem hívogatnának a vevők, kutya mérges lennék. Az is zavarna, hogy vadidegenek megszerezték a telszámomat, és az is, hogy engem hívogatnak miközben dolgozom. Miközben épp azért bíztam meg ingatlanost, hogy nyugodtan tudjak dolgozni. Én nagyon mérges lennék rád. Nekem, mint esetleges eladó tulajdonosnak, rosszat tennél.
2018. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!