Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy tudnám elkerülni, hogy...

Hogy tudnám elkerülni, hogy ingatlanosok felhívjanak?

Figyelt kérdés

fel akarok tenni egy lakáshirdetést.

és rohadtul nem akarom hogy 40 ostoba ingatlanos felhívjon.


Ha beleírom a hirdetésbe, hogy ingatlanosok kíméljenek az lesz az első amit ignorálnak.


Mit tegyek?

Fenyegessem meg őket, hogy a hívást rögzítem és zaklatásért feljelentést teszek?

Vagy küldjem el őket a qva anyjukba egyből?


Nem engedhetem meg, hogy naponta 20-an hívjanak fel munka közben.



#igatlanos
2018. jan. 15. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez ilyen... amúgy max egyszer hívnak fel... de nálam sms-t küldött minden ingatlanos.
2018. jan. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy elkerülhető. Nem azt kell írni hogy ne keressenek, hanem azt hogy úgysem mész bele, akármit mondanak. Szóval lehet nem fognak bepróbálkozni. Ha mégis, pár szóban letudod őket szépen, nem csúnyán mint ahogy itt írtad... és kinyomod kész.
2018. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha adok a kéretlen taplónak egy erős impulzust akkor eggyel közelebb kerül ahhoz hogy felmondjon.

Ha felmond akkor egy ostoba tapló ingatlanossal kevesebb lesz és tisztul a szakma.

"És a világ ma is megmenekült!"

2018. jan. 15. 13:07
 4/9 anonim válasza:
100%
Ha zavar hogy felhívnak beírhatod, hogy SMS-ben jelentkezzen mindenki bemutatkozással és munkaidődön kívül visszahívod, vagy létrehozhatsz egy külön e-mail címet erre és azon is intézheted az egészet.
2018. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xswerdy ***** válasza:
100%

olvastam már olyan hirdetést, hogy beleírta az illető, hogy fiktiv telefonszámot adott meg az ingatlanosok miatt, és mindenki mailben (illetve a hirdetési prtálon hagyott üzenetben) keresse. Azt hiszem, a jófogáson lehet úgy is hirdetni, hogy a telefonszám nem jelenik meg.


De ha azt akarod, hogy a magánszemély érdeklődők elérjenek, ingatlanosok meg nem, akkor nem tudok jobbat, mint beleírni, hogy ingatlanosok kíméljenek.

2018. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

beleírom, hogy minden ingatlanost visszahívok hajnal 3-4 között. bosszúból

ha felveszi akkor megmondom hogy kizárólagost akarok vele köti. ajd miután jól felhergeltem megmondom hogy átverés. jópihenést

2018. jan. 15. 18:41
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha ennyire ráérsz marhasáfokon agyalni, azt a 2 ingatlanost is el tudnád viselni, akik talán felhívnak...
2018. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Miert nem bizol meg egy ingatlanost? És akkor a többi már latná, hogy ingatlanos hirdeti. Ő úgyis többért eladja majd te meg megkapod a pénzed. Mi a bajod ?
2019. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 pont ez a baj hogy drágábban adják. Így is nehéz normális házat találni, jó áron... Még az ingatlanosnak legtöbb esetben felesleges jutalékát is én fizessem a vételárba építve...?
2019. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!