Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Novembertől tavaszig mennyire...

Novembertől tavaszig mennyire mozog az ingatlanpiac szerintetek?

Figyelt kérdés
Lakást hirdetek. Persze tudom, legtöbben ilyen időben, meg fagyban már nem szivesen költöznek, festegetnek, de azért érdekelne. Adtatok már el ilyenkor is ingatlant?
2017. nov. 9. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan hogy télen jobban pörög a beltéri munka, mert kint a hidegben nem nagyon lehet dolgozni.
2017. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a felújításokkal várnak tavaszig, de a legtöbb ingatlant, pont télen vásárolják...

Nyáron van az off szezon

2017. nov. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy a nagy lakásépítő cégek lemondanának saját profitjuk egy részéről amiatt, hogy hidegebb és fényhiányosabb időszak következik ?
2017. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi most vettünk, mondjuk októberben néztük ki.

A környék más olyan lakásaiból a jó árúak vagy nagyon felújított, nagyon jó adottságokkal rendelkezők elkelnek hamar. Az átlagosak, vagy kis hátránnyal rendelkezők 3-4 hónapja ott vannak... (pedig ez nem is egy drága környék).


Dec 2. fele és január eleje holtszezon, tuti. Utána elkezdődik szerintem, mert akkor már tavaszra tudnak költözni az emberek.


Nem is annyira a mozgás, inkább az ár, és a más hasonló ingatlanok árai a fontosak, szerintem.

2017. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!