Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A házatokat mennyi idő alatt...

A házatokat mennyi idő alatt adtátok el?

Figyelt kérdés

Tervezzük a költözést. Csak nem tudom/juk hogy mennyi idő alatt sikerülne eladni a házunk.

A szomszédunk háza példáúl, 2év alatt kelt el..

így nagyon nem tudom hogy egy költözésbe hogy fogunk belevágni ha nem sikerül eladni x idő alatt a házat.


Igazából a szomszéd háza egy vicc volt.. s amiatt nem adták el hamarabb mert nem akartak az árból engedni..


Viszont.. az a fő bajunk, hogy jelenleg még eme jelentéktelen településen élünk.. így lakáscserét semmiképpen sem tudnánk megszervezni hisz a kutya se jönne ide..


A falu miatt meg huzamosabb ideig nem érdemes itt hagyni a lakást mert ellopják az utolsó téglát is.. tavaly vagy mikor is volt.. hogy elment egy család egy hétre nyaralni, s már nem volt tető a házukon -_-


Félretéve a rizsát:

Mennyi időbe került, még eladtátok a házatok?

- hogy tudom meghírdetni a házunk hogy pár hónap alatt vevőre találjon?



2014. szept. 20. 12:52
 1/7 anonim válasza:
Nekünk kb 2-3 hét alatt sikerült eladni. És gyorsabb, ha keresel ingatlanhirdetőt. :)
2014. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Áron alul,lehet gyorsan eladni.Főleg hogy falunk van...

Nekünk jó helyen van a házunk,de így is 1 év volt mire jött komoly vevő,most költözünk...de több ajánlatot is kaptunk,csak túl keveset,inkább vártunk.

Ingyenes hirdetési oldalon hirdettük,és egy táblát is kihelyeztünk a nagykapura.Ingatlanoshoz persze be lehet tenni,de áron alul hirdetné Ő is meg és jutalékot is adhatnátok,szerintem az ingatlanos a végső lehetőség.

2014. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ingatlanossal öt hónap alatt, romos épületet telekárban. De mert budapesti és főútvonali drága telek volt, sokan kérték.
2014. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valamelyik oldalra tedd fel.

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha még te magad is azt írod hogy senki nem menne oda lakni, akkor lehet öt-tíz év is mire elmegy,még ha olcsón adod is. Gondolom valami Borsodi kis falu. Három -négy milliós házzal?
2014. szept. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A miénk ugyan lakás, de 1 hónap alatt sikerült eladni. Az ingatlanos hozott 2 vevőjelöltet, magánúton jött 2, tehát 4 vevőből az egyik meg is vette. Házat azért nehezebb szerintem.
2014. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Most olvastam végig a kérdésed teljes egészében. Hát ha olyan rossz helyen van az a ház, ahol félni kell attól, hogy ellopják a téglát is meg a tetőt is, ott biza nem annyira egyszerű eladni egy házat. A gyors eladás titka a jó ármeghatározás mellett az elhelyezkedés!
2014. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!