Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tényleg ennyire pörög az...

Tényleg ennyire pörög az ingatlanpiac?

Figyelt kérdés
A testvérem Pesterzsébeten most adott el hihetetlen jó áron egy ingatlant egy hónap alatt, úgy hogy cigány putri a szomszéd...
tegnap 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen
tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mindentudó99 ***** válasza:
44%
Most cigányputri mellé kóltözni a legmenőbb.
tegnap 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Èpìtőiparra és az ingatlanpiacra sajat tapasztalatom szerint én inkább a döglödő jelzőt használnám sajnos. Ebben dolgozom, 1-1,5 ève jól megült az egész.
ma 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem döglődik. Én most lakást keresek, és amint megtetszik egy hirdetés, egy héten belül le is kerül, van, hogy még megnézni sem tudom, mert odáig sem jutok el, hogy egyeztessek egy időpontot.
ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt az utcában, 2 házat már több, mint 1 éve hirdetnek, egy másikat meg nyár óta, mindnek ment már lejjebb az ára. A szomszédos utcában 3 házon legalább 2 éve kint van az eladó tábla. Nem úgy tűnik nagyon kapkodnának értük. Lehet az a baj, nincs mellettük putri, túl rendezett a környék.
ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 mert irreálisan árazták be. Valószínűleg mindegyiknek van valami, kívülről nem látható hibája, ami miatt az érdeklődőknek elment a kedve tőlük.
ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6

Szerintem túl vannak még mindig árazva, hiába mentek lejjebb, legalábbis azok, amik itt vannak az utcában, vannak képek a belsőkről is az ingatlan.com-on.

ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!