Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hányszor néztek meg személyese...

Hányszor néztek meg személyesen egy lakást vagy házat mielőtt ajánlatot tesztek rá/megveszitek?

Figyelt kérdés
ma 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Kétszer néztem meg.
ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahol most lakunk, egyszer néztük meg.

Rögtön eldöntöttük, hogy ez az igazi.

Sajnos a tulaj is rájött, s felsrófolta az árat egy misivel.

-Előtte már megnéztünk vagy 10-et.

ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Először, hogy tetszik -e majd másodszor, amikor már alkuszunk az árra és pontosabban kell megismerni minden részletében.
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Háromszor néztük meg a házat, amit végül megvásároltunk. Először csak ketten a párommal. Utána eljött velünk egy generálkivitelező ismerősünk, ezt követően rögtön 1,5 millát alkudtunk. Majd kb. egy hét múlva harmadszor is kimentünk, mert addig tervezgettük, hogy mit szeretnénk és muszáj volt személyesen is megnézni, hogy mi fér bele.

A lakásunkat, amikor eladtuk, a vevő egyszer odajött és megvette. Semmit nem kérdezett, szerintem ez elég nagy felelőtlenség.

Nagyon sok rejtett, vagy csak szakavatott szemnek látható hiba lehet egy lakásban is, hát még egy házban. Ettől még lehet, hogy megéri megvenni, de az árát nagyban befolyásolhatja az állapota.

ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már sok lakást vettem, mindet egyszer néztem meg. Azonnal tettem ajánlatot, legtöbbnél alkudtam, egyet viszont fellicitált egy másik vevőjelölt. Azt úgy tudtam megvenni, hogy azonnal fizettem kp-val, a másik vevőnek meg még hitelt kellett volna intéznie. Végül az eladónál győzött a józan ész ):
ma 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer,de jól felkészülten kérdésekkel mentünk. Előtte már néztünk pár lakást,utánanéztem minden fontos szempontnak. Telefonon még beszéltünk,majd mentünk,és a lakásban megírtuk -ingatlanos árulta,de benne lakott a tulajdonos- a vételi szándéknyilatkozatot. Ha családi házat vennék biztos többször megnézném.
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!