Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a nyaralásra esik a menstru...

Ha a nyaralásra esik a menstruáció, viszitek a tampont, betétet, egyéb higiéniai cuccokat, vagy megveszitek inkább ott, ahol nyaraltok?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ki hogy szokta csinálni, ha a nyaralás ideje alatt jönne meg a menzesz. Előre bevásároltok betétből/tamponból az útra (tehát nemcsak annyival indultok neki, amennyi a mindennapokban is van nálatok), vagy inkább ott vásároljátok meg, ahol nyaraltok?

Ti hogy csináljátok? Utóbbi mellett ugye az szól, hogy nem kell bepakolni, és hazahozni sem kell, mert elhasználja az ember a nyaralás alatt.

Érdemes tehát bepakolni előre sokat, vagy sem?



aug. 5. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapesetben viszek, mert nem mindenhol van minden márka/tipus, és hülye dolog ismeretlen helyen nem kapni pont azt, amit szeretsz, és más fajtával kisérletezni.

Emellett egy doboz tampon/betét gyakrolatilag nem foglal lényeges helyet, viszem a megszokottat.

aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Viszem magammal. Nem foglal helyet.

Én is úgy vagyok, mint az 1. Ki tudja, hogy ott mit lehet kapni. Nekem megvan, hogy mit szeretek használni, nem akarok mást.

aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszek mindig.
aug. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
viszek magammal mindig mert sosem tudom hogy lehet-e ott kapni az én vastag betétfajtámat.
aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A mindennapokban egyáltalán nincs nálam. Életemben most fordult először olyan, hogy volt rá esély, hogy pont akkor jön meg, betettem a kis fém dobozomba kb 10 dbot és ennyi. Persze meg is jött már az első nap, 3. este már otthon voltam, így kitartott
aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszem
aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszem magammal, nem foglal helyet és nincs kedvem azzal húzni az időt nyaralás/utazás alatt, hogy különböző eü termékek után kajtatok.
aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Én már kelyhet használok, az mindig nálam van, régebben még a betéttel is biztosra akartam menni, mindig elég sokat pakoltam be, mondván inkább maradjon, minthogy ne legyen elég. Csak 2 konkrét fajtát használtam, nem voltam hajlandó sosem másikat próbálni, miután meglett az, amivel el tudtam viselni a menstruációt.


Kellemetlen lett volna, ha megyek boltba, mert kell és pont nincs olyan.

aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!