Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jellemző ez 2 gyerek után?

Jellemző ez 2 gyerek után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet, hogy most sokan szidni fogtok, hogy hogy tudok ilyet kèrdezni de eddig csak olvastam erröl. Kèt gyerekem is született, a menzeszem eddig az első ès a màsodik után is teljesen rendben volt. Mindig 27-28. Napra jött. Juniusban voltam èves szűrèsen is. A nőgyogyàsz uhval is mindent rendben talàlt. A szűrèsenm is jó lett. Viszonz a menzeszem most nem igazàn akar időben jönni. Barnàzgatok, vannak ilyen foszlànyok, de egyenlőre ennyi. Kb 3 napja màr kellett volna jöjjön.

Igaz hogy a kisebbik gyerek miatt újabban rengeteg nem alvós èjjel van mögöttem. Meg sok ideg minden miatt. Lètezik hogy ezek ennyire befolyàsoljàk? Persze a nődokim kb 3 hètig szabin, màshoz menni nem szeretnèk

Legyek türelemmel?

Egyèbkènt 36 leszek ès nem akarunk semmi módon 3.gyereket 😅



aug. 3. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Teszt?
aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalom, hogy kicsit megborul a ritmus? Mert akkor nyugodj meg, ilyennel senki nem megy orvoshoz. Majd ha több hónapig zűrzavar lesz, akkor esetleg.


Nekem a következő dolgok szokták megborítani, a teljesség igénye nélkül: betegség, stressz, ha túl meleg van, ha túl hideg van, túl sok sport, túl nagy lustaság, túl kevés kaja... Vagyis gyakorlatilag bármi.

aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Biztos ami biztos alapon csinálnék egy tesztet, ha volt szex az elmúlt 1 hónapban. De valószínűleg kis hormonzavar. Orvoshoz csak akkor menj, ha 2 vérzés marad ki.
aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3 nap csúszás nem is számít késésnek. Majd ha már 120 napja nem menstruálsz (magyarul durván 90 napja nem jött meg) akkor bőven elég nőgyógyászhoz menni. De egyébként ezer dolog befolyásolja. Nem gépek vagyunk.
aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 nap csúszás nem csúszás és tök felesleges tesztelgetni. :D


21-36 nap között bármikor megjöhet, ebbe simán belefér akár 1,5 hét csúszás is.

aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!