Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » .Ti mennyi csomag bontatlan...

.Ti mennyi csomag bontatlan betétet/tampont tartotok otthon?

Figyelt kérdés

Csak meglepődtem magamon, hogy tegnap megint vettem, így most megnézve van itthon 4 csomag Libresse éjszakai betét, meg további 2 csomag Always éjszakai betét. Plusz Libresse-ből ugye egy bontott csomag.

Van még más is, aki így felhalmozza a betétet, vagy a tampont, és betáraz ilyen 6 csomagokkal, vagy mindig csak akkor vesztek, ha már fogyóban van?

Miből mennyi van most nektek?

Illetve ugye nem probléma, ha egyszerre ennyi van itthon, nem lesz baja ugye?



aug. 4. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Egy bontatlan csomag szokott lenni. Felesleges több
aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Egy csomag betét van itthon. Illetve 1 doboz mini és 1 doboz normál tampon. Nem szoktam többet felhalmozni. Viszont nemrég vásároltam be thisisredy menstruációs bugyiból. Úgyhogy több betétet már biztosan nem fogok venni.
aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha akciós, akkor betárazok!!!
aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor betétet használtam akkor is max 1 volt bontatlan csomagbol
aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor veszek amikor a következő alkalmat már nem tudnám végigvinni
aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
49%
Tampont egy giga csomagot veszek amikor akciós és amikor már jelentős része elfogyott, újra figyelni kezdem, hogy valahol akciós-e, így általában mire elfogy, beszerzem az új csomaggal is jó áron. Betét és tisztasági általában 1 plusz csomag van, azt is így veszek, ha látom hogy épp jó árban van.
aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Én csak akkor, ha már fogy. De amúgy nem soka költök ilyenekre, mert kelyhet használok.
aug. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Nincs bontatlan, sem "plusz".

Nem a világ végén élek, hogy ne kapjak betétet vagy tampont. :D Amikor az utolsó 3-4 darab van, akkor hozzáírom a bevásárlólistához és veszek, de nem halmozok.


Minek?

aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
49%
Csak akkor veszek ha màr fogytàn van..halmozni nem szoktam. Maximum ha èpp jó àron van nagy csomag betèt akkor veszek. Igaz, hogy sokáig elàll de minek tartogassam csak úgy? Inkàbb veszek amikor kell
aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!