Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az ingatlanosok miért nem...

Az ingatlanosok miért nem értik meg, hogy nem akarok semmit tőlük?

Figyelt kérdés
Van egy lakásom amit el fogok adni. Most újítottam fel, utána néztem és kérdeztem milyen árképzéssel dolgozzak. Készítettem több oldalra is hirdetést angolul is. Mindenhol leírtam, hogy nem érdekel semmilyen ingatlan ügynök, manager, sell support. De ezek olyanok mint csótány egyet lecsapsz 2 emailt ír a másik meg már Csörget. A legdurvább az volt, hogy egy szerencsétlen vevőnek adta ki magát az elején.

aug. 14. 07:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen, ingatlanos nélkül adtam el a lakásom és nagyon sok ingatlanos hívott a hirdetési periódusban. Ne vedd magadra. Amikor hív és felveszed a telefont és mondja hogy ingatlanos, abban a pillanatban tedd le a hívást és blokkold a számát. Én ezt tettem minden alkalommal és kb 3 hét múlva elfogytak, utána már csak heti 1-1 hívott.
aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!