Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az ingatlanosok miért nem...

Az ingatlanosok miért nem értik meg, hogy nem akarok semmit tőlük?

Figyelt kérdés
Van egy lakásom amit el fogok adni. Most újítottam fel, utána néztem és kérdeztem milyen árképzéssel dolgozzak. Készítettem több oldalra is hirdetést angolul is. Mindenhol leírtam, hogy nem érdekel semmilyen ingatlan ügynök, manager, sell support. De ezek olyanok mint csótány egyet lecsapsz 2 emailt ír a másik meg már Csörget. A legdurvább az volt, hogy egy szerencsétlen vevőnek adta ki magát az elején.

aug. 14. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Undorító egy népség. Vevőként meg elhajtanak, kinevetnek, zsarolnak... nem is értem, hogy fordulhat ennyi ember ingatlanoshoz.
aug. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, amikor én hirdettem a lakásomat és hívtak ezügyben, a telefonálók több, mint fele ingatlanügynök volt.
aug. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ezek ilyenek. Főleg az otp. A belüket kiátkozhatod, nem is zavarja őket. Ugyanúgy mondja a hülye szövegét. Letiltod? Hív új/rejtett számról. Már panaszt is írtam az otpnek hogy ne zaklassanak. Naponta hívnak. Mi volt a válasz? Büszkék az ingatlanosaikra, hogy ilyen rámenősek...komolyan, ezt írták.

Hogy halna meg mind.

aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és volt olyan otps nálam is, aki vevőnek adta ki magát. Eljött házat nézni,majd mondta ki is ő. Ki kellett lökdösnöm és rendőrt hívtam. Még akkor se takarodott el! A rendőr zavarta el
aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szemtelenek mint a piaci legyek. Hiába írod ki akkor is zaklatni fognak.
aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Beszélj meg vele találkozót, aztán, amikor már ott van mondd le, hogy mégse jó neked. Az ötödik-hatodik ilyennél lehet, hogy rájön, hogy komolyan gondoltad, hogy nem akarsz ingatlanosokkal üzletelni.


Mást nem nagyon tudsz tenni ellene, mint írták, a panasztétel se nagyon használ. Ha viszont az idejüket pocsékolod, arra érzékenyek lesznek, ez talán leszoktatja őket. Mondjuk ez is csak akkor igazán eredményes, ha mindenki ezt csinálja, hogy trend szerűen érezzék, hogy nem érdemes ennyire nyomulni.


Amíg csak 100-ból 5 próbálkozás megéri nekik, addig hülyék lennének nem nyomulni...

aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, kérjél pénzt az ingatlan megtekintéséért. Így neked se fájna annyira, ha egymás után jönnének az ügynökök. Lehet, hogy a lakásodat nem tudod hamarabb eladni, de legalább a kosztpénz bejönne rajta.

Ja, meg a lakásturisták megszűrésére is jó ez a módszer. Tudod, kik ők? Akik úgy csinálnak, mintha érdekelné őket megvételre az ingatlan, pedig csak szeretnek lakásokat nézegetni, és ez nekik egy ingyenes szabadidős program.

aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Na igen. Turista is sok van. Nem értem mi ebben a jó, miért szórakozás ez nekik
aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
81%
A múltkori szellőztetéskor 5 légy, 2 jehova tanúja, meg egy ingatlanos jött be az ablakon.
aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

😂

aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!